
Alex Bodi a aflat pe 13 iunie că a scăpat de ordinul de protecție împotriva Selenei, fiica lui cea mică, pe care o are cu fosta soție. Afaceristul le-a scos în oraș atât pe ea, cât și pe Chaqueline, fiica lui cea mare.
Alex Bodi a aflat în urmă cu câteva zile că poate să își vadă din nou fiica cea mică, Selena, după ce împotriva lui exista un ordin de protecție. Pe 13 iunie, afaceristul a aflat că nu mai există nicio restricție în ceea ce-l privește, iar în privința fostei soții nu are voie să se apropie de locul ei de muncă la mai puțin de 100 de metri. Alex Bodi și-a luat cele două fiice, le-a scos în orașul, iar el este tare fericit că poate să petreacă din nou timp cu fetițele lui.
Alex Bodi, imagini alături de cele două fiice, după scandalul cu fosta soție
Alex Bodi s-a filmat în mașină, alături de cele două fiice, Chaqueline, în vârstă de 13 ani și Selena, în vârstă de 7 ani.
Este prima apariție a afaceristului alături de fetița cea mică, după ce fosta soție a solicitat ordin de protecție atât pentru ea, cât și pentru copil. Zâmbitor, Alex Bodi apare alături de fiicele lui, înainte de a le scoate în oraș, iar cei trei au căzut de acord că vor merge la mall.
Afaceristul se consideră un tată bun
Vineri, atunci când a ieșit din sala de judecată, Alex Bodi spunea că nu crede că ordinul de protecție pe care fosta soție l-a cerut pentru fiica lor va fi pentru o perioadă lungă și că se consideră un tată bun pentru ambele fetițe.




ORAȘUL SE DEZINTEGREAZĂ LA PROPRIU! Copac putrezit prăbușit peste cablurile electrice pe strada Torcători. Ploieștenii, la un pas de moarte în timp ce Polițeanu se ceartă pe Facebook!
Virgil Nanu anunță că Centura Comarnic intră în linie dreaptă: finalizarea lucrărilor este estimată pentru luna august
Mihai Apostolache: „Polițeanu este într-o continuă campanie electorală și uită că a fost ales să administreze acest oraș”






