
Virgil Nanu, președintele Consiliului Județean Prahova, a denunțat public manevrele cinice ale administrației locale din Boldești-Scăeni, care a preferat să joace politic pe spatele angajaților și beneficiarilor Centrului de Asistență Medico-Socială, deși avea bani în buget.
„Au încercat să paseze vina, să șantajeze politic și să mintă oamenii. Azi au făcut ce trebuia să facă de la început — doar pentru că au fost forțați!”, a declarat Nanu într-o postare tăioasă pe Facebook.
Video PHonline.ro
Loading...




Teorie lansată de Sebastian Ghiță: „Red alert! Partidele Pro Occident sunt obligate să ajungă la o soluție de guvernare”
După pelerinajul electoral făcut pentru noul premier maghiar, întrebarea momentului: A participat consilierul Tonciuc și la parada LGBT de la Budapesta?
Mai avem țară sau suntem colonie? Un nou „tun” dat de guvernul Bolojan. Ce contract a semnat ieri cu o companie germană






