
Societatea noastră a primit, de-a lungul timpului, mai multe solicitări cu privire la transformarea lacului, din Parcul Regele Mihai I al României, într-o zonă de agrement cu bărcuțe.
Pornind de la această premisă și ținând cont de faptul că societatea noastră este administratorul acestui parc, dorim să cunoaștem opiniile ploieștenilor în acest sens.
Așadar, credeți că este o sugestie bună să transformăm lacul într-o zonă de agrement cu bărcuțe?
Ploieștenii sunt invitați să-și exprime opiniile, prin adăugarea de comentarii numai pe pagina de Facebook a societății, la postarea cu același subiect, cu mențiunea că vor fi cenzurate cele care nu îndeplinesc cerințele unui limbaj civilizat.
Răsunsurile pot fi adăugate sub formă de comentarii la postarea publicată AICI.




SURSE – Nicușor Dan va încredința mandatul de premier PSD. Sunt luate în calcul două nume, Grindeanu și Rogobete. Urmează guvern monocolor, doar cu psd-iști. AUR este exclus din toate calculele politice
VIDEO: Infrastructura are prioritate în mandatul lui Virgil Nanu. A fost aprobat acordul cu CNAIR pentru lărgirea ieșirii spre Strejnicu și pasajul DN 1
CJ Prahova a aprobat încheierea acordului de parteneriat cu CNAIR pentru realizarea pasajului de la Strejnic






