
Geanina Ilieș se află, de câteva zile, în vacanță, la Mamaia. Prezentatoarea Știrilor Antena Stars și una dintre prietenele ei s-au bucurat de soare, pe o plajă, iar un lucru nu avea cum să treacă neobservat, și anume că vedeta are o siluetă de invidiat. Iată cât de bine arată Geanina Ilieș în costum de baie.
Geanina Ilieș se află în vacanță, la Mamaia. Vedeta a fost surprinsă de curând în compania unei prietene, iar prezentatoarea Știrilor Antena Stars arată impecabil, la 40 de ani.
Geanina Ilieș, impecabilă în costum de baie
Geanina Ilieș are o siluetă de invidiat. Nu o spunem noi, ci imaginile surprinse de curând de paparazzii sunt dovada clară că prezentatoarea TV are un trup fără cusur.
La 40 de ani, vedeta le dă clasă și modelelor internaționale. Geanina Ilieș a fost văzută recent alături de una dintre prietenele ei pe plajă. Cele două au stat la povești și s-au bucurat de soare.
Geanina Ilieș a ales un costum din două piese, roz, cu imprimeu. Vedeta a purtat o pereche de ochelari de soare și câteva brățări, iar la capitolul coafură, a optat pentru ceva lejer.
Prezentă la Mamaia, Geanina Ilieș a mers și într-un club de fițe, acolo unde s-a întâlnit cu Naomi Campbell. Vedeta a fost la o petrecere cu dress code-ul all white, fiind printre puținele momente în care merge în club.
Prezentatoarea TV a recunoscut că nu își refuză nimic la capitolul alimentație
Chiar dacă are un abdomen tonifiat și picioare de model, Geanina Ilieș a recunoscut că nu își refuză nimic când vine vorba de mâncare, dar totul cu măsură.
Prezentatoarea TV mărturisea că obișnuiește în pauzele publicitare să mănânce câte o gustare, iar din acest motiv, colegii o alintă „termită”. Tot ea declara că preferă gustările sănătoase, dar uneori se răsfăță și cu câte o ciocolată.




Ciprian Ciucu rămâne sub control judiciar în dosarul mitei electorale. Contestația depusă de primarul Bucureștiului a fost respinsă
Acum începe cu adevărat „paranghelia”: După restructurările Primăriei Ploiești, cetățenii vor aștepta 30 de zile pentru un act, iar casieriile se închid!
FĂRĂ MILĂ PENTRU BIETELE ANIMALE! Consilierii primarului Polițeanu au votat ÎMPOTRIVA înființării serviciului pentru câinii fără adăpost. „Mișcarea Noi, Ploieștenii” nu sunt de acord cu salvarea câinilor de pe străzi!






