Recomandări video

Loading videos...

Imagini dureroase de la locul în care a murit Gabi Stângău. Soția lui este copleșită de suferință / FOTO

Imagini dureroase de la locul în care a murit Gabi Stângău. Soția lui este copleșită de suferință / FOTO

Familia lui Gabi Stângău suferă cumplit după moartea lui. Diana, soția artistului, nu pierde nicio ocazie în care să îl viziteze la mormânt sau la locul unde acesta s-a stins din viață. Familia și prietenii lui au decorat locul unde s-a produs tragedia cu o mulțime de lumânări și candele, iar imaginile sunt de-a dreptul dureroase.

SURSE – Nicușor Dan va încredința mandatul de premier PSD. Sunt luate în calcul două nume, Grindeanu și Rogobete. Urmează guvern monocolor, doar cu psd-iști. AUR este exclus din toate calculele politice

Gabi Stângău a murit în urmă cu o lună, iar de atunci, familia lui nu își mai găsește liniștea. Artistul era tânăr și avea o soție frumoasă, care acum trece prin cele mai îngrozitoare momente ale vieții ei.

VIDEO: Infrastructura are prioritate în mandatul lui Virgil Nanu. A fost aprobat acordul cu CNAIR pentru lărgirea ieșirii spre Strejnicu și pasajul DN 1

Moartea lui a adus foarte multă suferință în familie, dar și regret în rândul celor care l-au iubit și apreciat.

CJ Prahova a aprobat încheierea acordului de parteneriat cu CNAIR pentru realizarea pasajului de la Strejnic

Cum arată acum locul în care a murit Gabi Stângău

Soția lui se dezlipește cu greu de mormântul său și îi aprinde de fiecare dată câte o lumânare. Diana nu își mai găsește liniștea și tot ce își dorește este să îl readucă în viața ei pe Gabi Stângău.

Pentru că acest lucru nu este posibil, se consolează cu vizitele la mormânt, acolo unde îl simte cel mai aproape.

În urmă cu puțin timp, Diana a postat o imagine cu locul în care Gabi Stângău a fost implicat în accidentul rutier. Locul a fost împânzit de o mulțime de lumânări, candele și o imagine cu artistul. Soția lui i-a transmis, ca de obicei, un mesaj emoționant, dat foarte dureros pentru ea.

Mesajul transmis de Diana, la o lună de la moartea lui

În urmă cu doar câteva zile s-a împlinit o lună de la tragedie și de la ziua în care viața familiei lui Gabi Stângău s-a schimbat radical.

Soția lui, Diana, a transmis un mesaj emoționant în acea zi, de care nu vrea să își mai amintească niciodată. Aceasta este copleșită de durere și nu crede că va trece curând peste moartea soțului ei.

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468