Recomandări video

Loading videos...

Andreea Tonciu și-a luat mașină nouă, de peste 200 de mii de euro, dar încalcă cu grație, regulile de circulație! Roșu e doar o culoare / PAPARAZZI

Andreea Tonciu și-a luat mașină nouă, de peste 200 de mii de euro, dar încalcă cu grație, regulile de circulație! Roșu e doar o culoare / PAPARAZZI

Andreea Tonciu a bifat din nou o apariție comentată, dar de această dată nu pentru un proiect sau o apariție televizată, ci pentru o achiziție impresionantă: un bolid de lux în valoare de peste de euro. Are mașină nouă, dar încalcă cu grație regulile de circulație! Roșu e doar o culoare pentru divă.

Ciprian Ciucu rămâne sub control judiciar în dosarul mitei electorale. Contestația depusă de primarul Bucureștiului a fost respinsă

Paparazzii celui mai tare site de știri mondene din țară, , sunt mereu pe urmele vedetelor din showbiz-ul românesc și le surprind în momente și ipostaze total neașteptate. Așa s-a întâmplat și de această dată, când au „prins-o” pe Andreea Tonciu pe „picior greșit”.

Acum începe cu adevărat „paranghelia”: După restructurările Primăriei Ploiești, cetățenii vor aștepta 30 de zile pentru un act, iar casieriile se închid!

Andreea Tonciu și-a luat mașină nouă, de peste 200 de mii de euro, dar încalcă cu grație, regulile de circulație

După ce a petrecut câteva minute bune la un restaurant de top din zona de nord a Capitalei, Andreea Tonciu a plecat spre casă la volanul bolidului său de lux recent achiziționat, însă nu fără a atrage privirile tuturor celor din jur.

FĂRĂ MILĂ PENTRU BIETELE ANIMALE! Consilierii primarului Polițeanu au votat ÎMPOTRIVA înființării serviciului pentru câinii fără adăpost. „Mișcarea Noi, Ploieștenii” nu sunt de acord cu salvarea câinilor de pe străzi!

În drumul său spre casă, Andreea Tonciu a trecut cu grație pe culoarea roșu e semaforului. Pentru divă, regulile de circulație par a fi făcute pentru a fi încălcate. Din fericire, vedeta a scăpat și fără amendă, și fără să aibă parte de vreun eveniment neplăcut.

Odată ajunsă acasă, vedeta și-a parcat bolidul de lux în parcarea subterană a blocului și a urcat liniștită în apartamentul său.

Andreea Tonciu recunoaște că și-a scăpat din mână propria fiică

Andreea Tonciu este o mamă devotată, dar și foarte permisivă, mai ales când vine vorba de fetița ei, Rebeca, în vârstă de aproape opt ani. Vedeta recunoaște că și dacă greșește nu îi poate refuza nimic micuței.

„Face ce vrea din mine fiica mea. E foarte bine cu școala, nu seamănă cu mine, învață! Îi plac banii, îi cumpăr tot ce vrea. Nu e zi de la Dumnezeu să nu-i cumpăr ceva. Aproape zilnic vrea să mănânce la restaurant, pentru că a învățat-o tăticul ei. Gătesc degeaba.”, a spus Andreea Tonciu la PODCAST misto By Bursucu’.

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468