Recomandări video

Loading videos...

Alo, Primăria! Înlocuiți văicărelile pe Facebook cu camere de supraveghere! Fântâna de la Aurora, abia construită, inaugurată la scăldat

Alo, Primăria! Înlocuiți văicărelile pe Facebook cu camere de supraveghere! Fântâna de la Aurora, abia construită, inaugurată la scăldat

La doar puțin timp de la inaugurarea noului parc de la Vest – Aurora, fântâna a devenit loc de scăldat. În lipsa camerelor de supraveghere și a patrulelor de la Poliția Locală, în scurtă vreme, acest parc va arăta precum celelalte din cartierele ploieștene.

ORAȘUL SE DEZINTEGREAZĂ LA PROPRIU! Copac putrezit prăbușit peste cablurile electrice pe strada Torcători. Ploieștenii, la un pas de moarte în timp ce Polițeanu se ceartă pe Facebook!

Un tânăr a fost surprins în fântâna construită în Parcul Aurora, la doar o zi după darea în folosință.

Virgil Nanu anunță că Centura Comarnic intră în linie dreaptă: finalizarea lucrărilor este estimată pentru luna august

Faptul că ploiștenii mai puțin rezistenți la căldură și predispuși la încălcarea regulilor au inaugurat deja fântâna ridică întrebări legitime pentru administrația Polițeanu: Cum avem grijă de parcuri?

Mihai Apostolache: „Polițeanu este într-o continuă campanie electorală și uită că a fost ales să administreze acest oraș”

Mai facem o postare pe Facebook și o sponsorizăm? Sau montăm camere de supraveghere pentru tragerea la răspundere a acestor oameni?

Foto: Facebook Ploiesti Trafic

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468