
Testamentul lui Silviu Prigoană a fost un subiect foarte des dezbătut după moartea lui. Înainte să se stingă din viață, afaceristul a făcut declarații clare și concrete despre cum și-a împărțit deja averea, tocmai pentru ca cei patru băieți să nu ajungă într-un conflict.
Silviu Prigoană s-a stins din viață în urmă cu o săptămână, în urma unui infarct miocardic. Afaceristul a lăsat în urma lui multă durere și patru băieți care l-au iubit. În perioada vieții sale, Silviu Prigoană vorbit de foarte multe ori despre copiii lui.
Silviu Prigoană avea deja averea împărțită
Fiind un cunoscut om de afaceri, și averea lui Silviu Prigoană e pe măsură. Casa lui din București valorează câteva milioane de euro, iar afacerile lui au fost un real succes. De asemenea, Silviu Prigoană a deținut mai multe imobile, terenuri și încasa o pensie consistentă de euro pe lună.
După moartea lui, însă, au existat mai multe dezbateri cu privire la modul în care averea va fi împărțită între cei patru băieți și s-a presupus că ar exista o presupusă ”bătălie” pe avere. Înainte să se stingă din viață, Silviu Prigoană a făcut declarații cu care a contrazis tot ce se știa despre testamentul său. Se pare că averea lui era deja împărțită între băieții lui.
Afaceristul i-a apărut în vis Adrianei Bahmuțeanu
Adriana Bahmuțeanu a făcut declarații șocante în urmă cu o zi! Vedeta a spus că Silviu Prigoană i-a apărut în vis și i-a transmis un mesaj care a lăsat-o fără cuvinte. De asemenea, Adriana Bahmuțeanu a precizat că va face o pomenire la Mănăstirea Comana pentru fostul ei soț și fostul socru, pentru ca sufletele lor să se odihnească în pace.




Promisiuni electorale vs. Realitate, ep. 2/ Furnalului – Strada celor o mie de lacuri: Fără asfalt, fără canalizare, fără gaze: Noi pentru ce plătim impozit?
ALO, Primăria Ploiești! Cât timp mai transformăm orașul într-o groapă de gunoi? Festivaluri avem, camere de supraveghere când montăm?
Consilierul AUR din Boldești-Scăeni Răzvan Tănase acuză politizarea proiectului ANL: „Unele apartamente ajung la rude ale primarului Florin Dincă și ale viceprimăriței”






