
Andrei și Cristina Rotaru formează din nou un cuplu! Cei doi s-au afișat împreună costumați de Halloween, iar acum au revenit cu o nouă imagine care confirmă că s-au împăcat. Mai mult, Andrei Rotaru i-a făcut iubitei sale o declarație de dragoste.
Andrei și Cristina Rotaru au avut una dintre cele mai controversate relații de la Insula Iubirii. Au plecat acasă separat și așa credeau că vor rămâne, însă viața i-a surprins cum se așteptau cel mai puțin!
Andrei și Cristina Rotaru au postat imagini noi împreună
Foștii concurenți de la Insula Iubirii au luat prin surprindere pe toată lumea când s-au afișat din nou împreună. Cei doi au postat imagini împreună costumati pentru Halloween, iar acum Andrei Rotaru a postat un nou videoclip alături de iubita lui, în timp ce se află în mașină.
De asemenea, i-a făcut și o declarație de dragoste, prin care a exprimat faptul că iubirea pe care o împărtășesc oamenii va reveni de fiecare dată la ei și totul se întoarce la un moment dat. Andrei Rotaru și Cristina au fost despărțiți o perioadă, după ce s-au întors de la Insula Iubirii, iar acum se pare că au regăsit calea unul spre celălalt.
Cristina Rotaru, însă, nu a făcut comentarii despre acest lucru, nici nu a postat imagini alături de Andrei Rotaru. De asemenea, nici nu îl urmărește pe rețelele de socializare.
Ce a făcut Andrei Rotaru cu tatuajul din emisiune
Andrei Rotaru și Diandra au interacționat în timpul petrecut la Insula Iubirii, iar relația lor a devenit din ce în ce mai apropiată. La un moment dat, cei doi și-au făcut un tatuaj împreună. După participarea la Insula iubirii, Andrei Rotaru a decis să își acopere tatuajul pe care îl avea.




Cum încearcă Spitalul Județean Ploiești să atragă mai mulți medici: bonusuri lunare și investiții în infrastructură
Phonline.ro a devenit OBSESIA lui Polițeanu! Atac și dezbinare pentru a-și ascunde lipsa de scrupule! 9 copii aruncați în stradă pentru 3.800 de lei, în timp ce giganții petrolieri primesc pomeni de la municipalitate
EXCLUSIV | Viceprimarul Alexandru Săraru (AUR) reacționează în cazul familiei cu 8 copii evacuate: „Administrația are obligația morală să găsească soluții, nu să lase oamenii în stradă!”






