
Antonio și Maria Anghel de la Mireasa și-au început căsnicia cu dreptul. Câștigătorii emisiunii au plecat în luna de miere, imediat după ce au devenit soț și soție în marea finală. Cei doi au primit o surpriză de proporții în vacanță, în ziua în care au împlinit o lună de când s-au logodit.
Consilierii PSD Ploiești propun prelungirea subvenției la gigacalorie pe perioada verii
Câștigătorii emisiunii Mireasa trăiesc momente unice în luna de miere, unde au parte de toată susținerea fanilor. Antonio și Maria au devenit soț și soție în urmă cu câteva zile, când au câștigat competiția și au plecat acasă cu un premiu de de euro. Câștigătorii au avut ocazia să petreacă timp în doi pentru prima dată, departe de camerele de filmat.
Antonio și Maria de la Mireasa au fost surprinși de surpriza pe care au primit-o
La o zi după marea finală Mireasa, Antonio și Maria au plecat într-o escapadă romantică în luna de miere. Destinația pe care au ales-o cei doi a fost o stațiune la munte, unde se pare că se simt foarte bine unul în compania celuilalt. Fanii știu fiecare mișcare pe care o fac, deoarece împărtășesc cu ei toate activitățile de acolo.
În urmă cu câteva ore, Antonio și Maria au primit un cadou impresionant din partea unor susținătoare, care au profitat de faptul că azi împlinesc o lună de la ziua în care Maria a fost cerută de soție de către Antonio.
Susținătoarele le-au cumpărat un buchet mare de trandafiri roșii pentru Maria și au primit două platouri cu fructe. Cei doi au fost foarte încântați de surpriză și de faptul că oamenii îi iubesc.
Cum a reacționat Antonio, după ce a aflat că este câștigător
Maria și Antonio au fost unul dintre cele mai îndrăgite cupluri din emisiune, având în vedere voturile pe care le-au primit inclusiv în marea finală. Aprecierea pe care au primit-o din partea telespectatorilor i-a copleșit pe cei doi, iar Antonio a transmis un mesaj emoționant cu această ocazie, imediat după ce a câștigat competiția.




Emil Drăgănescu, administratorul public al Prahovei, mesaj de Ziua Drapelului: „Între Klauss, Dominic sau Siegfried, parcă mai mult îmi plac numele: Sorin, Nicușor, Victor”
Alertă maximă pe strada Andrei Mureșanu: Un copac complet putrezit stă să cadă FIX pe o trecere de pietoni! Domnule Polițeanu, mai lăsați Facebook-ul?






