Recomandări video

Loading videos...

Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

Comuna Albești-Paleologu anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul ,,Realizare de trotuare și dispozitive de preluare ape pluviale pe tronsoanele DN 102C, DN 1B, DN 1D, Albești-Paleologu, județul Prahova.

Pică orașul pe noi, în timp ce administrația Polițeanu organizează drifturi și paranghelii! Podul de la Sud stă să se prăbușească, iar stâlpii de telegraf au început să cadă peste mașini!

 

ALO, Primăria! Încă un stâlp s-a prăbușit în Ploiești, chiar pe trecerea de pietoni! E al doilea caz în două zile!

Promisiuni electorale vs. Realitate, ep. 2/ Furnalului – Strada celor o mie de lacuri: Fără asfalt, fără canalizare, fără gaze: Noi pentru ce plătim impozit?

Proiectul este propus a fi amplasat în satul Albești-Paleologu.

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468