Recomandări video

Loading videos...

Băiețelul lui Lili Sandu a împlinit 4 ani. Imagini rare cu Thomas Jay publicate de vedeta Pro TV. „Tu nu ești doar Fiul nostru”

Băiețelul lui Lili Sandu a împlinit 4 ani. Imagini rare cu Thomas Jay publicate de vedeta Pro TV. „Tu nu ești doar Fiul nostru”

Lili Sandu și Silviu Țolu au devenit pentru prima oară părinți, iar de atunci viața lor s-a schimbat total. În urmă cu patru ani, pe 11 august, a venit pe lume Thomas Jay, care seamănă leit cu tatăl lui. De ziua lui Thomas, prezentatoarea de la Pro TV a publicat pe contul de socializare un mesaj, alături de care a atașat imagini rare cu fiul ei.

Tensiuni politice la Ploiești: Viceprimarul Săraru (AUR) solicită clarificări publice primarului Polițeanu privind agenda LGBT: „Susțineți un marș LGBT în Ploiești?”

„Băiețelul meu are 4 ani! La mulți ani, suflet frumos! Tu nu ești doar Fiul nostru, Tu cel mai prețios Dar de la Dumnezeu. Răspândește-ți lumina frumoasă, băiatul meu special!”, a scris Lili Sandu pe Facebook, unde a și publicat imagini cu fiul ei.

LIBER LA NESIMȚIRE! Polițeanu mințea că ploieștenii vin pe jos la paranghelii și din cauza asta nu mută balamucul la Vest! Bulevardul e blocat de mașini lăsate pe treceri, pe trotuare și în porțile riveranilor

Mesajele din partea fanilor au curs lanț, iar Thomas a primit zeci de urări de la mulți ani, din partea celor care o urmăresc pe mama lui.

​Liderul partidului primarului Mihai Polițeanu, mesaj de susținere pentru comunitatea LGBT la Bucharest PRIDE 2026

Provocările cu care s-a confruntat ca mamă nu sunt puține pentru Lili Sandu și prezentatoarea TV recunoaște că a trecut și prin situații mai puțin plăcute de când are această responsabilitate uriașă.

Când Thomas Jay era bebeluș și era scos din casă în scoică, a fost uitat de mama lui în parcare, pe mașină. Lili Sandu își amintește acum amuzată acel episod, dar la momentul respectiv i-a dat mari emoții.

Pentru că în emisiunea „Vorbește lumea”, de la Pro TV, telespectatorii au fost provocați să spună ce au aruncat din greșeală la gunoi, Lili Sandu a făcut la rândul ei o mărturisire simpatică.

„N-am aruncat nimic din greșeală, dar mi-am uitat copilul într-o scoică, din greșeală, pe mașină. Eeeee, eu îmi asum! L-am pus frumos în scoică pe mașină și am plecat. Stai, Lili Sandu, că ești mamă!”, a declarat vedeta în urmă cu ceva timp.

Chiar dacă au întâmpinat multe greutăți, Lili Sandu și Silviu Țolu sunt recunoscători că au copil atât de minunat.

„Sunt multe provocări, pentru că în fiecare zi te gândești ca ceea ce faci să nu aibă vreun efect negativ asupra lui. Mai ales că acum avem acces la prea multe informații. Şi e ușor să afli mai multe detalii despre toată partea asta ce ține de psihologie.

Cum poate afecta creșterea copilului și comportamentul copilului fiecare lucru pe care tu îl faci. Cumva, asta pune o mare presiune pe noi, pe părinți. Provocarea este să găsești întotdeauna cea mai bună variantă și când este bucuros, și când este trist. Să găsești varianta potrivită.

Încercăm să ne împărțim în mod egal. Aș spune totuși că Lili este mai puțin mai strictă. Dar încercăm cumva să inversăm rolurile din când în când. Ca să existe părintele rău și părintele bun în ochii copilului. Acum balanța cred că se înclină puțin în favoarea lui Lili”, a mărturisit Silviu Țolu acum ceva timp.

Google News Urmărește-ne pe Google News

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468