
Au fost scene cuplite, astăzi în în jurul prânzului, la ieșirea din Ploiești spre Păulești.
Două mașini au fost implicate într-un accident, iar ambii șoferi au decedat.
Irinel Cojanu, fotbalist la CSO Slănic, se îndrepta spre Ploiești, informeaza republikanews.ro.
Aproape de intrare, din sens opus, un alt șofer a forțat și a virat brusc stânga, spre a intra în cartierul Albert.
Impactul a fost cumpit. Ambii au rămas încarcerați în mașinile făcute praf.
Din nefericire, nici unul dintre ei nu a supraviețuit.
Video PHonline.ro
Loading...




Pică orașul pe noi, în timp ce administrația Polițeanu organizează drifturi și paranghelii! Podul de la Sud stă să se prăbușească, iar stâlpii de telegraf au început să cadă peste mașini!
ALO, Primăria! Încă un stâlp s-a prăbușit în Ploiești, chiar pe trecerea de pietoni! E al doilea caz în două zile!
Promisiuni electorale vs. Realitate, ep. 2/ Furnalului – Strada celor o mie de lacuri: Fără asfalt, fără canalizare, fără gaze: Noi pentru ce plătim impozit?






