Recomandări video

Loading videos...

Bună idee! De supărare că a rămas fără permis, un bărbat din Bucov s-a urcat beat la volan. Norocos de fel, a fost prins de polițişti, la un control de rutină

Bună idee! De supărare că a rămas fără permis, un bărbat din Bucov s-a urcat beat la volan. Norocos de fel, a fost prins de polițişti, la un control de rutină

Seara trecută, în jurul orei 20.00, polițiștii din cadrul Serviciului Rutier, în timp ce desfășurau activități pe linie rutieră pe raza comunei Bucov, pe Drumul Național 1 B, au oprit, pentru control, un autoturism.

Ciprian Ciucu rămâne sub control judiciar în dosarul mitei electorale. Contestația depusă de primarul Bucureștiului a fost respinsă

La volan a fost identificat un bărbat în vârstă de 36 de ani, din comuna Bucov, care emana halenă alcoolică.

Acum începe cu adevărat „paranghelia”: După restructurările Primăriei Ploiești, cetățenii vor aștepta 30 de zile pentru un act, iar casieriile se închid!

În urma testării acestuia cu aparatul etilotest, aparatul a indicat valoarea de 0,63 mg/l alcool pur în aerul expirat, motiv pentru care a fost condus la o unitate medicală în vederea recoltării de mostre biologice de sânge.

FĂRĂ MILĂ PENTRU BIETELE ANIMALE! Consilierii primarului Polițeanu au votat ÎMPOTRIVA înființării serviciului pentru câinii fără adăpost. „Mișcarea Noi, Ploieștenii” nu sunt de acord cu salvarea câinilor de pe străzi!

Totodată, cu ocazia verificărilor efectuate în bazele de date, polițiștii au constatat faptul că bărbatul figurează cu permisul de conducere anulat.

În cauză, cercetările sunt continuate de polițiști în cadrul unui dosar penal deschis sub aspectul săvârșirii infracțiunilor de conducere a unui autovehicul pe drumurile publice sub influența băuturilor alcoolice și conducerea unui autovehicul pe drumurile publice fără permis de conducere.

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468