Recomandări video

Loading videos...

Ce a postat Natalia de la Mireasa, sezonul 9, după ce a fost eliminată în gala de vineri: „M-am simțit în plus”. I-a acuzat pe unii concurenți că vor celebritate

Ce a postat Natalia de la Mireasa, sezonul 9, după ce a fost eliminată în gala de vineri: „M-am simțit în plus”. I-a acuzat pe unii concurenți că vor celebritate

Natalia a fost eliminată în gala de vineri de la Mireasa. Concurenta spune că, deși a intrat în casă cu gândul de a-și găsi pe cineva, a conștientizat că este mai bine că a părăsit competiția. Vineri, trei concurenți nu și-au dorit să își ia rămas bun de la ea.

Ciprian Ciucu rămâne sub control judiciar în dosarul mitei electorale. Contestația depusă de primarul Bucureștiului a fost respinsă

În gala de vineri de la Mireasa, Ștefan a aflat că a fost salvat de la eliminare, în timp ce Natalia a părăsit competiția. Trei concurenți au refuzat să își ia rămas bun de la ea, printre care Antonia, Cristian și doamna Daniela, care au preferat să rămână în casă, în timp ce ceilalți o aplaudau.

Acum începe cu adevărat „paranghelia”: După restructurările Primăriei Ploiești, cetățenii vor aștepta 30 de zile pentru un act, iar casieriile se închid!

Pe Facebook, Natalia a ținut să le mulțumească tuturor celor care i-au fost alături cât timp a fost concurentă la Mireasa. Tânăra spune că nu și-a dorit să fie eliminată, dar crede că așa este cel mai bine, mai ales că susține că, de multe ori, „s-a simțit în plus”, de aceea, consideră că nu mai avea de să rămână în casa Mireasa.

FĂRĂ MILĂ PENTRU BIETELE ANIMALE! Consilierii primarului Polițeanu au votat ÎMPOTRIVA înființării serviciului pentru câinii fără adăpost. „Mișcarea Noi, Ploieștenii” nu sunt de acord cu salvarea câinilor de pe străzi!

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468