Recomandări video

Loading videos...

Ce a postat Natalia de la Mireasa, sezonul 9, după ce a fost eliminată în gala de vineri: „M-am simțit în plus”. I-a acuzat pe unii concurenți că vor celebritate

Ce a postat Natalia de la Mireasa, sezonul 9, după ce a fost eliminată în gala de vineri: „M-am simțit în plus”. I-a acuzat pe unii concurenți că vor celebritate

Natalia a fost eliminată în gala de vineri de la Mireasa. Concurenta spune că, deși a intrat în casă cu gândul de a-și găsi pe cineva, a conștientizat că este mai bine că a părăsit competiția. Vineri, trei concurenți nu și-au dorit să își ia rămas bun de la ea.

Pică orașul pe noi, în timp ce administrația Polițeanu organizează drifturi și paranghelii! Podul de la Sud stă să se prăbușească, iar stâlpii de telegraf au început să cadă peste mașini!

În gala de vineri de la Mireasa, Ștefan a aflat că a fost salvat de la eliminare, în timp ce Natalia a părăsit competiția. Trei concurenți au refuzat să își ia rămas bun de la ea, printre care Antonia, Cristian și doamna Daniela, care au preferat să rămână în casă, în timp ce ceilalți o aplaudau.

ALO, Primăria! Încă un stâlp s-a prăbușit în Ploiești, chiar pe trecerea de pietoni! E al doilea caz în două zile!

Pe Facebook, Natalia a ținut să le mulțumească tuturor celor care i-au fost alături cât timp a fost concurentă la Mireasa. Tânăra spune că nu și-a dorit să fie eliminată, dar crede că așa este cel mai bine, mai ales că susține că, de multe ori, „s-a simțit în plus”, de aceea, consideră că nu mai avea de să rămână în casa Mireasa.

Promisiuni electorale vs. Realitate, ep. 2/ Furnalului – Strada celor o mie de lacuri: Fără asfalt, fără canalizare, fără gaze: Noi pentru ce plătim impozit?

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468