Recomandări video

Loading videos...

Ce le-a cerut Dan Negru celor de la Kanal D. Clauza uluitoare din contract impusă de prezentatorul TV

Ce le-a cerut Dan Negru celor de la Kanal D. Clauza uluitoare din contract impusă de prezentatorul TV

Cu siguranță nu duce lipsă de bani, mai ales că vorbim de „Regele audiențelor”, însă, se pare că Dan Negru a reușit să îi șocheze pe turcii de la Kanal D cu o cerință, iar dacă nu se îndeplinea, nu ar fi plecat de la Antena 1. Clauza uluitoare din contract.

ORAȘUL SE DEZINTEGREAZĂ LA PROPRIU! Copac putrezit prăbușit peste cablurile electrice pe strada Torcători. Ploieștenii, la un pas de moarte în timp ce Polițeanu se ceartă pe Facebook!

De când a venit primăvara și am scăpat, cât de cât, de temperaturile reci, Dan Negru a renunțat la mașină și merge cu bicicleta. O să întrebați, desigur, ce legătură are cu clauza pusă la Kanal D. Ei bine, se pare că, celebrul prezentator care a făcut istorie cu Revelioanele maraton timp de un sfert de veac le-a cerut celor de la Kanal D, pentru că depune destul de mult efort după pedalat, o baie proprie, cu cabină de duș, potrivit

Virgil Nanu anunță că Centura Comarnic intră în linie dreaptă: finalizarea lucrărilor este estimată pentru luna august

Și, pentru că în clădirea unde „Regele audiențelor” urma să-și înceapă emisiunea „Jocul Cuvintelor” (după care au urmat încă două, „Tu urmezi” și „The Floor”) nu exista așa ceva, turcii s-au pus pe treabă și i-au rezolvat, rapid, solicitarea.

Mihai Apostolache: „Polițeanu este într-o continuă campanie electorală și uită că a fost ales să administreze acest oraș”

Prin urmare, cei de la Kanal D au modificat clădirea pentru ca Dan Negru să aibă unde să facă duș, după ce vine cu bicicleta, din Unirii, unde locuiește, până la Romexpo, la locul de muncă.

Reamintim că Dan Negru a plecat de la Antena 1 la începutul lui 2022 și a semnat cu postul turcesc, Kanal D, după negocieri începute la finalul anului anterior. Prima întâlnire cu noua televiziune a avut loc de Crăciun, când a fost invitat la Istanbul, alături de familie. Nu s-a ajuns, atunci, la un acord, astfel că negocierile s-au prelungit. De încă trei ori a ajuns „Regele audiențelor” în fosta capitală a Turciei până când a bătut palma.

După o carieră impresionantă de 22 de ani la Antena 1, timp în care a fost liderul audiențelor la trecerea dintre ani de nu mai puțin de 21 de ori, cunoscut fiind pentru Revelionele pe care le realiza, a venit la Kanal D unde a început cu „Jocul Cuvintelor”, care a avut o priză fabuloasă la telespectatori, apoi cu alte două emisiuni, „Tu urmezi” și „The Floor”.

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468