Recomandări video

Loading videos...

Ce nume a ales Lambada pentru cel de-al doilea fiul al ei! Mama copiilor lui Tzancă Uraganu și-a dus băiețelul acasă | FOTO

Ce nume a ales Lambada pentru cel de-al doilea fiul al ei! Mama copiilor lui Tzancă Uraganu și-a dus băiețelul acasă | FOTO

Lambada s-a externat în urmă cu trei zile și se bucură de timpul petrecut alături de bebelușul ei. Mama copiilor lui Tzancă Uraganu a dezvăluit ce nume a ales pentru cel de-al doilea băiat! Este vorba despre două prenume cu totul speciale, care au ceva în comun cu numele celorlalți doi copii.

ORAȘUL SE DEZINTEGREAZĂ LA PROPRIU! Copac putrezit prăbușit peste cablurile electrice pe strada Torcători. Ploieștenii, la un pas de moarte în timp ce Polițeanu se ceartă pe Facebook!

Lambada a născut un băiețel perfect sănătos! A adus pe lume cel de-al treilea copil și este mai fericită ca niciodată. Este o mamă norocoasă, căci nașterea a decurs perfect, iar fiul ei este bine. Lambada s-a externat zilele trecute, iar acum își petrece timpul alături de familia ei.

Virgil Nanu anunță că Centura Comarnic intră în linie dreaptă: finalizarea lucrărilor este estimată pentru luna august

Ce nume a ales Lambada pentru fiul ei

Familia lui Tzancă Uraganu s-a mărit cu încă un membru. Lambada a adus pe lume încă un băiețel superb, căruia i-a pus numele Alesio – Andrei. Numele său are ceva în comun cu ale celorlalți doi copii, respectiv toate trei încep cu litera A.

Mihai Apostolache: „Polițeanu este într-o continuă campanie electorală și uită că a fost ales să administreze acest oraș”

Lambada este o mamă împlinită și experimentează acum viața de familie cu trei copii. Prima iubire a lui Tzancă Uraganu a născut prin cezariană, săptămâna trecută, și a plătit aproximativ euro pentru a-și aduce pe lume copilul.

Paparazzii au fost prezenți la spital, atât atunci când și-a adus pe lume băiețelul, cât și în momentul în care a plecat acasă. Lambada nu a făcut foarte multe declarații, dar a precizat că este foarte bine.

Cine a fost alături de Lambada când și-a dus fiul acasă

Lambada a avut alături doar persoane speciale, în momentul în care și-a dus copilul acasă. A însoțit-o Andreea, partenera lui Costel Biju, cea care i-a fost alături în clipele importante din aceste zile.

Mama copiilor lui Tzancă Uraganu a ieșit din spital cu un buchet de flori în mână și cu zâmbetul pe buze. Băiețelul ei a fost ținut în brațe de una dintre persoanele care au însoțit-o. Lambada s-a grăbit la mașină la scurt timp după externare.

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468