Recomandări video

Loading videos...

Cristina Șișcanu, pusă la zid după ce și-a pozat geanta de firmă: „Fudul ca și românul nu ai mai văzut”

Cristina Șișcanu, pusă la zid după ce și-a pozat geanta de firmă: „Fudul ca și românul nu ai mai văzut”

Cristina Șișcanu a fost luată în vizor de internauți. Pentru felul în care s-a afișat la plajă, soția lui Mădălin Ionescu a fost criticată. Despre ce este vorba, aflați din continuarea acestui articol. 

Consilierii PSD Ploiești propun prelungirea subvenției la gigacalorie pe perioada verii

Jurnalista nu se află pentru prima dată în fața unui val de critici din cauza unor postări pe care fanii virtuali le consideră controversate. Cu toate acestea, Cristina Șișcanu alege să nu bage în seamă gurile rele și să se bucure la maximum de fiecare clipă a vieții. 

Emil Drăgănescu, administratorul public al Prahovei, mesaj de Ziua Drapelului: „Între Klauss, Dominic sau Siegfried, parcă mai mult îmi plac numele: Sorin, Nicușor, Victor”

Fotografia care i-a adus critici vedetei 

Cristina Șișcanu se bucură de vacanță în Grecia, și a deccis să le prezinte fanilor imagini din timpul acesteia. Deși a pozat plaja, șezlongurile și marea, în cadru a apărut și geanta sa Dior. Desigur, fotografia a atras atenția anumitor internauți care nu s-au abținut să puncteze acest detaliu: 

Alertă maximă pe strada Andrei Mureșanu: Un copac complet putrezit stă să cadă FIX pe o trecere de pietoni! Domnule Polițeanu, mai lăsați Facebook-ul?

Internaut: „Firma contează. Fudul ca și românul nu ai mai văzut.”

Cristina Șișcanu: „Care firmă? Te referi la geantă? O am de 4 ani și car în ea de toate. Am cărat și cartofi acum două zile.”

Cristina Șișcanu a primit și în trecut comentarii răutăcioase 

De asemenea, un alt episod în care internauții i-au sărit în cap a fost în urma unui clip video postat de vedetă în care apare în costum de baie. Soția lui Mădălin Ionescu fost criticată pentru modul în care arată și i s-a recomandat să meargă la sală. 

„Uită-te un pic la video-ul făcut… nu-ți pare că trebuie să te duci la sală?”, este unul dintre comentariile primite de Cristina Șișcanu la clipul video respectiv. 

Cristina Șișcanu: Da, ar trebui. Și dacă nu am mers la sală, nu am voie să port costum de baie? Sau ar trebui să stau acasă? Doamnelor, fiți mai relaxate. Singure vă creați frustrări. Eu nu am frustrări chiar dacă ar ”trebui” să mai pierd câteva kilograme și să fiu mai tonifiată, conform unor standarde impuse de nu știu cine”, a fost replica vedetei.

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468