
Daniela Gyorfi a ieșit la shopping împreună cu fiica sa, Maria. Cele două au fost surprinse de paparazzii Spynews în mai multe magazine dintr-un centru comercial, în timp ce se uitau la diferite articole vestimentare. Iată cât de mare a crescut Maria!
Paparazzii Spynews au surprins mai multe imagini care o arată pe Daniela Gyorfi la o sesiune de shopping într-un centru comercial din Capitală. Cântăreața nu este singură, ci împreună cu fiica sa, Maria.
Daniela Gyorfi și fiica sa, împreună, la cumpărături
Daniela Gyorfi se pare că profită din plin de zilele în care nu are concerte. Cântăreața și fiica ei, Maria, au hotărât să iasă la shopping, iar paparazzii Spynews nu au ratat ocazia de a le filma. Îmbrăcate în haine lejere, cele două intră dintr-un magazin în altul, însă, pleacă tot cu mâna goală.
Daniela Gyorfi poartă o pereche de jeans, un tricou larg și niste adidași, iar Maria este îmbrăcată într-o pereche de blugi scurți, poartă un tricou la fel de larg, iar în picioare are teniși negri. Atât mama, cât și fiica par că se plictisesc repede de magazine, drept dovadă, ele se uită câte puțin, după care pleacă.
Se pare că această sesiune de cumpărături nu a fost tocmai pe placul vedetei, întrucât, atât ea, cât și fiica sa au ieșit din fiecare magazin fără nicio plasă. Însă, cele două se bucură din plin de timpul petrecut împreună.
Daniela Gyorfi, vedeta care nu verifică telefonul soțului
Daniela Gyorfi a vorbit, în urmă cu ceva timp, despre viața sa privată. Astfel, cântăreața a spus că nu încalcă niciodată intimitatea soțului ei. Cu toate acestea, ea a recunoscut și că primește adesea mesaje deocheate de la fani. Însă, Daniela Gyorfi a transmis că tratează toate aceste situații cu umor, dar persoanele care întrec limita ajung pe lista de „block”.




Cum încearcă Spitalul Județean Ploiești să atragă mai mulți medici: bonusuri lunare și investiții în infrastructură
Phonline.ro a devenit OBSESIA lui Polițeanu! Atac și dezbinare pentru a-și ascunde lipsa de scrupule! 9 copii aruncați în stradă pentru 3.800 de lei, în timp ce giganții petrolieri primesc pomeni de la municipalitate
EXCLUSIV | Viceprimarul Alexandru Săraru (AUR) reacționează în cazul familiei cu 8 copii evacuate: „Administrația are obligația morală să găsească soluții, nu să lase oamenii în stradă!”






