Recomandări video

Loading videos...

Femeia care s-a sinucis la Mamaia a lăsat un bilet de adio pentru mama ei. Era ultima zi de vacanţă când s-a aruncat de la etajul 8 al hotelului

Femeia care s-a sinucis la Mamaia a lăsat un bilet de adio pentru mama ei. Era ultima zi de vacanţă când s-a aruncat de la etajul 8 al hotelului

Cel mai probabil, femeia a recurs la acest gest extrem din cauza despresiei de care suferea. În camera de hotel, poliţiştii au găsit un bilet de adio în care aceasta îşi cerea iertare de la mama ei, dar nu dădea alte lămuriri.

Consilierii PSD Ploiești propun prelungirea subvenției la gigacalorie pe perioada verii

În urmă cu 4 zile, femeia a ajuns la un hotel din centrul staţiunii Mamaia, iar în această dimineaţă ar fi trebuit să elibereze camera. Poliţiştii cred ca gestul femeii a fost unul premediat pentru că a ales o cameră la etajul 8.

Emil Drăgănescu, administratorul public al Prahovei, mesaj de Ziua Drapelului: „Între Klauss, Dominic sau Siegfried, parcă mai mult îmi plac numele: Sorin, Nicușor, Victor”

Având în vedere că totul s-a petrecut în toiul nopţii nimeni nu a putut să o împiedice. Turiştii au ieşit abia când au auzit sunetele puternice. Ulterior, au sunat la 112. La faţa locului au ajuns poliţiştii, dar şi medicii. Din păcate, cadrele medicale nu au mai putut face nimic şi doar au constat decesul.

Alertă maximă pe strada Andrei Mureșanu: Un copac complet putrezit stă să cadă FIX pe o trecere de pietoni! Domnule Polițeanu, mai lăsați Facebook-ul?

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468