
S-a dat alarma la cel mai mare mall din București, asta după ce a izbucnit un incendiu puternic. Nouă autospeciale ISU intervin în aceste momente la fața locului, iar potrivit primelor informații, mai multe persoane ar fi prinse în zonele cu fum.
A izbucnit un incendiu puternic la cel mai mare mall din București, în urmă cu câteva minute. Pompierii au ajuns la fața locului, iar nouă autospeciale ISU intervin în aceste momente. Oamenii sunt evacuați și se crede că există și persoane care sunt prinse în zonele cu fum, în timp ce traficul este deviat.
Un mesaj postat pe Facebook de o femeie care se afla în mall în momentele respective a stârnit mai multe reacții, asta după ce a povestit că, deși porniseră alarmele, oamenii își vedeau în continuare de ale lor. Se auzeau și mașinile de pompieri, barierele au fost ridicate fără ca șoferii să mai plătească, iar între timp la fața locului apăruseră și poliția locală.




Pică orașul pe noi, în timp ce administrația Polițeanu organizează drifturi și paranghelii! Podul de la Sud stă să se prăbușească, iar stâlpii de telegraf au început să cadă peste mașini!
ALO, Primăria! Încă un stâlp s-a prăbușit în Ploiești, chiar pe trecerea de pietoni! E al doilea caz în două zile!
Promisiuni electorale vs. Realitate, ep. 2/ Furnalului – Strada celor o mie de lacuri: Fără asfalt, fără canalizare, fără gaze: Noi pentru ce plătim impozit?






