
Iulia Sălăgean a urmat exemplul lui Gabi Bădălău, după scandalul cu Alex Bodi! Decizie neașteptată! Gestul pe care l-a făcut fosta soție a afaceristului. are informații exclusive.
În urmă cu câteva luni, lumea mondenă din București a fost luată prin surprindere de scandalul dintre Alex Bodi și fosta soție, Iulia Sălăgean. Femeia l-a acuzat pe afacerist de comportament abuziv, inclusiv în fața fiicei lor, fiind nevoie de intervenția poliției.
În mai 2025, Iulia Sălăgean a depus o cerere de ordin de protecție împotriva fostului soț, Alex Bodi, înregistrată la Judecătoria Buftea. Acțiunea ar fi venit în urma unor conflicte repetate, unele având loc chiar în prezența fiicei lor, după cum ar fi motivat chiar femeia în fața magistraților.
Conflictul dintre cei doi foști soți pare a fi departe de a se încheia. În urmă cu doar câteva zile, Alex Bodi a depus o cerere de chemare în judecată pe numele fostei partenere, Iulia Sălăgean. Obiectul procesului este stabilirea domiciliului minorului.
În urmă cu aproximativ două luni, atunci când a izbucnit conflictul dintre Alex Bodi și Iulia Sălăgean, reporterii au contactat-o și pe femeie, însă aceasta nu și-a dorit să facă absolut nicio declarație, însă a răspuns respectuos apelului nostru.
Acum, după ce Alex Bodi a deschis proces împotriva Iuliei Sălăgean, reporterii au încercat să o contacteze din nou pe femeie. Mare ne-a fost mirarea atunci când numărul de telefon pe care l-a folosit ani la rând, spunem asta deoarece reporterii noștri au vorbit în nenumărate rânduri cu ea, nu doar că era închis, ci dezactivat. Mai mult decât atât, Iulia Sălăgean nu a păstrat nici măcar WhatsApp-ul pe care îl avea făcut pe acest număr.
Nefiind de găsit, nu am reușit să elucidăm misterul și să aflăm de ce Iulia Sălăgean a ales să își dezactiveze numărul de telefon, sau dacă acest fapt are legătură cu scandalul pe care l-a avut în urmă cu două luni cu fostul soț, sau cu faptul că acesta a deschis proces pentru stabilirea domiciliului minorului. Mai exact, afaceristul pare că își dorește ca fiica lui și a Iuliei Sălăgean să locuiască la el.




„Ploieștiul cel viu”, o spoială peste mizerie. Administrația „pâine și circ” ține oamenii ocupați cu paranghelii, în timp ce șoferii își rup mașinile, iar clădirile arată ca-n anii ’90
Cum încearcă Spitalul Județean Ploiești să atragă mai mulți medici: bonusuri lunare și investiții în infrastructură
Phonline.ro a devenit OBSESIA lui Polițeanu! Atac și dezbinare pentru a-și ascunde lipsa de scrupule! 9 copii aruncați în stradă pentru 3.800 de lei, în timp ce giganții petrolieri primesc pomeni de la municipalitate






