Recomandări video

Loading videos...

O fată de 15 ani s-a aruncat în fața metroului. Circulație perturbată pe magistralele 1 și 3

O fată de 15 ani s-a aruncat în fața metroului. Circulație perturbată pe magistralele 1 și 3

Circulația se desfășoară cu dificultate la metrou, după ce o tânără s-a aruncat în fața trenului într-o stație din Sectorul 5, anunță Poliția Capitalei. Potrivit informațiilor Digi24, este vorba despre stația Eroilor.

Promisiuni electorale vs. Realitate, ep. 2/ Furnalului – Strada celor o mie de lacuri: Fără asfalt, fără canalizare, fără gaze: Noi pentru ce plătim impozit?

ACTUALIZARE Poliția anunță că este vorba despre o adolescentă de 15 ani, care a fost salvată de echipajele ajunse la fața locului și a fost transportată la spital, în vederea acordării îngrijirilor medicale suplimentare.

ALO, Primăria Ploiești! Cât timp mai transformăm orașul într-o groapă de gunoi? Festivaluri avem, camere de supraveghere când montăm?

Știrea inițială: Polițiștii și echipajele de prim-ajutor au ajuns rapid la fața locului și intervin acum pentru a salva persoana implicată, potrivit unui comunicat al polițiștilr.

Consilierul AUR din Boldești-Scăeni Răzvan Tănase acuză politizarea proiectului ANL: „Unele apartamente ajung la rude ale primarului Florin Dincă și ale viceprimăriței”

Activitățile sunt în desfășurare, iar cercetările sunt continuate de Brigada de Poliție pentru Transportul Public – Serviciul Poliție Metrou, pentru a stabili cu exactitate condițiile în care s-a produs incidentul.

Potrivit telespectatorilor Digi24, la metrou este aglomerație, iar circulația a fost perturbată pe magistralele 1 și 3.

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468