Recomandări video

Loading videos...

O româncă plecată să muncească în Italia se întoarce pentru totdeauna acasă, în Botoşani, în sicriu. Cosmina a vrut să le ofere fiilor săi o viaţă mai bună

O româncă plecată să muncească în Italia se întoarce pentru totdeauna acasă, în Botoşani, în sicriu. Cosmina a vrut să le ofere fiilor săi o viaţă mai bună

A muncit şi a sperat la un viitor lipsit de griji. Însă o boală cruntă a răpit-o mult prea devreme din braţele celor dragi. Cosmina, o femeie din Botoşani, se va întoarce pentru totdeauna acasă, dar din păcate într-un sicriu.

Ciprian Ciucu rămâne sub control judiciar în dosarul mitei electorale. Contestația depusă de primarul Bucureștiului a fost respinsă

Femeia lucra în Brescia, Italia, când a primit vestea cruntă din partea medicilor. Chiar dacă boala mânca din ea, Cosmina nu şi-a pierdut veselia. „Așa a fost Cosmina noastră de când o știm: veselă până la Dumnezeu și înapoi, luptătoare, sufletistă, dăruind cuinima deschisă și-n stânga și-n dreapta numai lumină și numai bucurie”, a declarat un vecin, potrivit Botosaninews.

Acum începe cu adevărat „paranghelia”: După restructurările Primăriei Ploiești, cetățenii vor aștepta 30 de zile pentru un act, iar casieriile se închid!

Din păcate, drumul româncei a fost întrerupt pentru totdeauna. Nu a apucat să se bucure de ceea ce a realizat în ani grei de muncă departe de cei dragi.

FĂRĂ MILĂ PENTRU BIETELE ANIMALE! Consilierii primarului Polițeanu au votat ÎMPOTRIVA înființării serviciului pentru câinii fără adăpost. „Mișcarea Noi, Ploieștenii” nu sunt de acord cu salvarea câinilor de pe străzi!

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468