Recomandări video

Loading videos...

O turmă de oi din Grecia a intrat într-o seră și a mâncat 300 de kilograme de canabis: „Săreau mai sus decât caprele”

O turmă de oi din Grecia a intrat într-o seră și a mâncat 300 de kilograme de canabis: „Săreau mai sus decât caprele”

O turmă de oi a mâncat 300 de kilograme de canabis în Grecia. Oile au intrat într-o seră din cea mai mare plantație de canabis medical din Grecia, iar proprietarul fermei a povestit pentru publicația care a fost efectul asupra lor.

Pică orașul pe noi, în timp ce administrația Polițeanu organizează drifturi și paranghelii! Podul de la Sud stă să se prăbușească, iar stâlpii de telegraf au început să cadă peste mașini!

„Eu sunt foarte bine, dar și mai bine sunt oile, pline de nebunie. Totul este frumos pentru ele”, a declarat în glumă proprietarul fermei de canabis medicinal din Almyros Volos, Yiannis Bourounis, pentru postul de radio Status FM din Salonic.

ALO, Primăria! Încă un stâlp s-a prăbușit în Ploiești, chiar pe trecerea de pietoni! E al doilea caz în două zile!

„Suntem cea mai mare untitate de sere de canabis din Europa Centrală și de Est. Am pierdut 80% din producție din cauza inundațiilor. În timp ce încercam să salvăm tot ce puteam, am văzut dintr-o dată oi și capre păscând în interiorul serei. Au găsit verdețuri să mănânce, pentru că toată mâncarea lor a fost distrusă, le place foarte mult cânepa. Problema a fost cum să le alungăm din seră, pentru că nu voiau să plece”, a povestit fermierul.

Promisiuni electorale vs. Realitate, ep. 2/ Furnalului – Strada celor o mie de lacuri: Fără asfalt, fără canalizare, fără gaze: Noi pentru ce plătim impozit?

„Oile săreau mai sus decât caprele și asta nu se întâmplă niciodată. Logic, pentru că au mâncat vreo 300 de kilograme”, a conchis Bourounis.

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468