
„Campanie de colectare DEEE-uri la Blejoi!
Aveți acasă aparate electrice sau electronice vechi, defecte ori pe care nu le mai folosiți? Acum este momentul să le predați responsabil!
Joi, 25 iunie
Între orele 09:00 – 19:00
Punct de colectare: curtea Hidro Prahova Blejoi
Se colectează gratuit deșeuri de echipamente electrice și electronice (DEEE): televizoare, frigidere, mașini de spălat, calculatoare, electrocasnice mici, cabluri și alte aparate electrice.
Împreună contribuim la un mediu mai curat și la reciclarea responsabilă a deșeurilor!
Nu le aruncați! Reciclați-le corect!”
Sebastian Ghiță taxează dur AUR și UDMR: „Pierzătorii zilei! Meciul va continua, prinde-l pe PSD!”
sursa: https://web.facebook.com/primariablejoi?locale=ro_RO
Video PHonline.ro
Loading...




VIDEO: Infrastructura are prioritate în mandatul lui Virgil Nanu. A fost aprobat acordul cu CNAIR pentru lărgirea ieșirii spre Strejnicu și pasajul DN 1
CJ Prahova a aprobat încheierea acordului de parteneriat cu CNAIR pentru realizarea pasajului de la Strejnic






