Recomandări video

Loading videos...

Primarul Andrei Liviu Volosevici a dispus livrarea energiei termice în toate şcolile din Ploieşti, începând de miercuri

Primarul Andrei Liviu Volosevici a dispus livrarea energiei termice în toate şcolile din Ploieşti, începând de miercuri

Primarul Municipiului Ploiești, Andrei Liviu Volosevici, a dispus livrarea energiei termice către toate unitățile de învățământ preuniversitar din oraș, începând de miercuri, 18 octombrie 2023.

Ciprian Ciucu rămâne sub control judiciar în dosarul mitei electorale. Contestația depusă de primarul Bucureștiului a fost respinsă

Având în vedere temperaturile scăzute înregistrate în ultimele zile, la nivelul municipiului nostru, edilul șef al municipiului Ploiești a dispus operatorului S.C. Termo Ploiești S.R.L. furnizarea energiei termice în unitățile de învățământ ploieștene pentru asigurarea condițiilor optime necesare derulării actului educațional.

Acum începe cu adevărat „paranghelia”: După restructurările Primăriei Ploiești, cetățenii vor aștepta 30 de zile pentru un act, iar casieriile se închid!

Astfel, începând de miercuri, 18 octombrie 2023 toate creșele, grădinițele, școlile gimnaziale și liceele din oraș vor beneficia de aceste servicii.

FĂRĂ MILĂ PENTRU BIETELE ANIMALE! Consilierii primarului Polițeanu au votat ÎMPOTRIVA înființării serviciului pentru câinii fără adăpost. „Mișcarea Noi, Ploieștenii” nu sunt de acord cu salvarea câinilor de pe străzi!

Municipalitatea face precizarea că, livrarea agentului termic către asociațiile de proprietari, în această perioadă, se poate realiza în baza unei solicitări scrise adresate operatorului local, S.C. Termo Ploiești S.R.L.

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468