Recomandări video

Loading videos...

Trump anunță că Iranul a contactat SUA pentru a negocia. „Au sugerat chiar să vină la Casa Albă. Nimeni nu știe ce voi face”

Trump anunță că Iranul a contactat SUA pentru a negocia. „Au sugerat chiar să vină la Casa Albă. Nimeni nu știe ce voi face”

Preşedintele american Donald Trump a declarat miercuri că Iranul a intrat în contact cu Statele Unite pentru a negocia, relatează AFP, preluată de

Teorie lansată de Sebastian Ghiță: „Red alert! Partidele Pro Occident sunt obligate să ajungă la o soluție de guvernare”

„Am spus că era foarte târziu pentru a discuta (…). Există o mare diferenţă între acum şi acum o săptămână, nu-i aşa?”, a continuat el.

După pelerinajul electoral făcut pentru noul premier maghiar, întrebarea momentului: A participat consilierul Tonciuc și la parada LGBT de la Budapesta?

„Ei au sugerat chiar să vină la Casa Albă”, a declarat Trump, care a catalogat această propunere drept „curajoasă”.

Mai avem țară sau suntem colonie? Un nou „tun” dat de guvernul Bolojan. Ce contract a semnat ieri cu o companie germană

Însă el lasă să planeze îndoiala în privinţa unei intervenţii americane în Războiul dintre Israel şi Iran.

„Poate o voi face, poate că nu”, a declarat locatarul Casei Albe.

„Vreau să spun că nimeni nu ştie ce voi face”, a adăugat el.

Donald Trump a cerut luni Iranului „să capituleze necondiţionat”, după mai multe zile de război cu Israelul. „Răbdarea mea este deja la capăt” cu Iranul, a adăugat el.

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468