Recomandări video

Loading videos...

Un bărbat din Ploiești s-a aruncat de la etaj de față cu polițiștii și a murit

Un bărbat din Ploiești s-a aruncat de la etaj de față cu polițiștii și a murit

Un bărbat de 75 de ani din Ploiești și-a pus capăt zilelor miercuri seară. Acesta locuia singur într-un apartament pe strada Măgurii. Inițial, s-a înjunghiat în gât, apoi, la sosirea echipajelor de poliție, s-a aruncat de la etajul al treilea.

Mai avem țară sau suntem colonie? Un nou „tun” dat de guvernul Bolojan. Ce contract a semnat ieri cu o companie germană

 

Filiera germană de la conducerea României. Ce îi unește pe Siegfried Mureșan, Ilie Bolojan, Oana Gheorghiu, Dragoș Anastasiu și Dominic Fritz

,,La data de 29 octombrie a.c., în jurul orei 18:39, polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Ploiești au fost sesizați, prin apel 112, cu privire la faptul că pe fereastra unui imobil situat pe strada Măgurii din municipiu s-ar prelinge urme de sânge, provenind de la etajul al treilea al clădirii, unde se afla un bărbat.

La mulţi ani, Virgiliu Nanu! Preşedintele CJ Prahova împlineşte azi 52 de ani

La fața locului s-au deplasat, de urgență, polițiștii împreună cu echipaje medicale, pentru verificarea celor sesizate.

În momentul sosirii echipajelor de intervenție, bărbatul s-a precipitat de la fereastra apartamentului.

Echipajul medical a efectuat manevre de resuscitare, conform protocolului, însă, a fost declarat decesul victimei.

Persoana în cauză a fost identificată ca fiind un bărbat de 75 de ani din municipiu.

Din verificările preliminare efectuate de polițiști, s-a stabilit că, la momentul producerii evenimentului, ușa apartamentului era asigurată pe interior, iar în interiorul locuinței nu a fost identificată nicio altă persoană.

Polițiștii efectuează cercetări în vederea stabilirii tuturor împrejurărilor în care s-a produs evenimentul,, a transmis IPJ Prahova.

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468