Recomandări video

Loading videos...

Un medic anestezist, șef al UPU, prins drogat la volan

Un medic anestezist, șef al UPU, prins drogat la volan

Un medic anestezist al Spitalului de Urgenţă Călăraşi, şeful secţiei de terapie intensivă, a fost depistat ieri de poliţiştii rutieri conducând sub influenţa substanţelor interzise.

Tensiuni politice la Ploiești: Viceprimarul Săraru (AUR) solicită clarificări publice primarului Polițeanu privind agenda LGBT: „Susțineți un marș LGBT în Ploiești?”

Bărbatul a ieşit pozitiv la consum de cannabis. Agenţii i-au întocmit dosar penal şi l-au dus la spital pentru recoltare de probe biologice.

LIBER LA NESIMȚIRE! Polițeanu mințea că ploieștenii vin pe jos la paranghelii și din cauza asta nu mută balamucul la Vest! Bulevardul e blocat de mașini lăsate pe treceri, pe trotuare și în porțile riveranilor

Poliția din Călărași desfășoară în aceste zile mai multe acțiuni de prevenție și control. Medicul a fost oprit în trafic în apropierea Spitalului de Urgenţă Călăraşi. La sosirea la spital, polițiștii au avut surpriza ca toată lumea să îl cunoască.

​Liderul partidului primarului Mihai Polițeanu, mesaj de susținere pentru comunitatea LGBT la Bucharest PRIDE 2026

El este singurul anestezist din spital și este răspunzător de toate operațiile.

Deocamdată, nu s-a luat nicio măsură împotriva doctorului, în afara celor de la rutieră. Se așteaptă rezultatul probelor biologice.

Din spusele conducerii spitalului, comportamentul medicului este unul exemplar, niciodată nu au fost reclamații la adresa sa, ba mai mult a fost propus pentru a fi premiat pentru merite deosebite în perioada vârfului pandemiei.

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468