
Tot mai multe „vedete” semnează cu Pro TV? Așa se pare, căci un fost concurent al emisiunii „Casa Iubirii”, câștigător al sezonului 2, a trecut castingul pentru noul sezon „Survivor România” 2025. Viperele Vesele, un grup format din oameni care lucrează în media, în majoritatea show-urilor tv importante, și doresc să facă dezvăluiri în premieră din culisele emisiunilor, sub protecția anonimatului, au dezvăluit despre cine este vorba.
Vipere Vesele au dezvăluit cine este cel care a „trădat” Kanal D și a semnat cu Pro TV. Este vorba despre Radu, marele câștigător al sezonului doi „Casa Iubirii”, care a plecat acasă cu de lei în finala emisiunii difuzate pe Kanal D. Telespectatorii îl vor vedea acum pe acesta în noul sezon „Survivor” care va fi difuzat, începând cu luna ianuarie. De asemenea, tot de la Viperele Vesele aflăm și cine sunt alți trei concurenți care ar putea face parte din noul sezon al show-ului de supraviețuire.
„Un soi de trafic de influență se pare că s-a petrecut la castingul pentru noul sezon «Survivor România», care va fi difuzat, începând cu luna ianuarie, de Pro TV! Pentru Radu, câștigătorul sezonului 2 al emisiunii «Casa Iubirii», Metin, angajat al Kanal D, se pare că a tras sforile, astfel încât acesta să ajungă în «ograda» foștilor săi colegi/prieteni din Acun Medya și Pro TV.
Astfel, Radu a trecut de toate castingurile, inclusiv de probele fizice, pe care le-a susținut în datele de 9 și 10 noiembrie. Am spus «un soi de trafic de influență», fiindcă intervenția aceasta a lui Metin pentru Radu pare că nu ar avea la baza un interes financiar, ci unul mai degrabă amoros, fiind foarte cunoscută în târg/în anumite cercuri, flexibilitatea amândurora în această materie, flexibilitate care a contribuit decisiv și la câștigarea sezonului 2 al emisiunii «Casa Iubirii» de către Radu.
Preconizăm un an 2025 extrem de productiv pentru Radu, știut fiind faptul că tariful acestuia are tendința să crească direct proporțional cu aparițiile TV, iar cunoștințele lui de la vârful Primăriei Sinaia care, deja, s-au lovit de acest fenomen, pot confirma.
În avans și în exclusivitate pentru urmăritorii paginii de instagram Viperele Vesele, vă anunțăm trei alți concurenți care au trecut probele fizice și au fost chemați vineri, la o ultimă întâlnire cu producția, întâlnire unde se va stabili cine va face parte din echipa de start și cine va fi rezervă în echipa Războinicilor: Antal Cosmin, Iulia Istrate și Alexandru”, potrivit Viperelor Vesele, un grup format din oameni care lucrează în media, în majoritatea show-urilor tv importante, și doresc să facă dezvăluiri în premieră din culisele emisiunilor, sub protecția anonimatului, pe Instagram.




„Ploieștiul cel viu”, o spoială peste mizerie. Administrația „pâine și circ” ține oamenii ocupați cu paranghelii, în timp ce șoferii își rup mașinile, iar clădirile arată ca-n anii ’90
Cum încearcă Spitalul Județean Ploiești să atragă mai mulți medici: bonusuri lunare și investiții în infrastructură
Phonline.ro a devenit OBSESIA lui Polițeanu! Atac și dezbinare pentru a-și ascunde lipsa de scrupule! 9 copii aruncați în stradă pentru 3.800 de lei, în timp ce giganții petrolieri primesc pomeni de la municipalitate






