
Vica Blochina (49 de ani) a ajuns să aibă un trup de manechin, după intervenția pe care o făcut-o la stomac în urmă cu două luni! Mândră din cale-afară de felul cum arată, blondina s-a filmat, recent, într-o rochie mulată pe corp, dar și într-o bustieră și o pereche de ciorapi scurți cu talie înaltă, care îi scotea trupul perfect în evidență…iar noi îi dăm un zece pentru felul în care arată! Bravo, Vica!
În urma intervenției „picătura gastrică”, blondina arată fenomenal! Cu o ambiție de fier, atentă la ce mănâncă, precum și la un program cât de cât riguros în ceea ce privește mersul la sală, pentru a face mișcare, Vica Blochina se pare că nu a mai putut face față dietelor și a apelat la un artificiu de înfrumusețare.
„Nu am putut să-mi mai reglez greutatea de la 25 de ani, de atunci tot țin regimuri încontinuu. Aveam nevoie pentru confortul meu psihic să slăbesc, nu că mi-ar fi zis cineva că sunt grasă, Doamne ferește!”, a povestit Vica Blochina, în exclusivitate pentru Click!, după operația suferită recent.
Apreciată de cei din jur pentru felul în care arată la vârsta sa
Decizia luată, dar și eforturile sale financiare se pare că s-au meritat pentru această intervenție, deoarece rezultatele s-au văzut foarte rapid, iar internauții nu au ezit să îi dea like la fiecare postare a sa și să o comenteze:
„Ești foarte frumoasă”, „superbă”, „wow ce sexy ești”, Vica arăți foarte bine, bravo ție!”, sunt doar câteva dintre mesajele primite, din partea fanilor, de Vica, pe rețelele sale sociale.
Click! spune
Vica Blochina este originară din Lituania și este stabilită în România de mai bine de 20 de ani. În tinerețe, vedeta a fost balerină la Clubul Melody din București, acolo unde l-a cunoscut pe Victor Pițurcă.




Ciprian Ciucu rămâne sub control judiciar în dosarul mitei electorale. Contestația depusă de primarul Bucureștiului a fost respinsă
Acum începe cu adevărat „paranghelia”: După restructurările Primăriei Ploiești, cetățenii vor aștepta 30 de zile pentru un act, iar casieriile se închid!
FĂRĂ MILĂ PENTRU BIETELE ANIMALE! Consilierii primarului Polițeanu au votat ÎMPOTRIVA înființării serviciului pentru câinii fără adăpost. „Mișcarea Noi, Ploieștenii” nu sunt de acord cu salvarea câinilor de pe străzi!






