Recomandări video

Loading videos...

VIDEO „Doamne, ce mare este gheața!” Furtunile au făcut ravagii în jumătate de țară

VIDEO „Doamne, ce mare este gheața!” Furtunile au făcut ravagii în jumătate de țară

Jumătate din țară a fost sub cod galben de ploi și vijelii până în această dimineață. În vestul și în centrul țării a plouat torențial și a căzut grindină, iar vântul a doborât copaci. Pe de altă parte, episodul de căldură va continua și în zilele următoare, mai ales în sudul țării.

Cum încearcă Spitalul Județean Ploiești să atragă mai mulți medici: bonusuri lunare și investiții în infrastructură

-Doamne, ce mare este gheața!

Phonline.ro a devenit OBSESIA lui Polițeanu! Atac și dezbinare pentru a-și ascunde lipsa de scrupule! 9 copii aruncați în stradă pentru 3.800 de lei, în timp ce giganții petrolieri primesc pomeni de la municipalitate

În județul Sibiu au căzut bucăți de grindină cât oul de găină, iar furtunile au inundat mai multe străzi.

EXCLUSIV | Viceprimarul Alexandru Săraru (AUR) reacționează în cazul familiei cu 8 copii evacuate: „Administrația are obligația morală să găsească soluții, nu să lase oamenii în stradă!”

În Oradea a plouat atât de tare, încât mai multe pasaje din oraș au fost inundate.

Și în Arad a fost rupere de nori. Vijelia a pus la pământ mai mulți copaci și a smuls coșurile de gunoi. În zonă a fost cod roșu de furtună, iar vântul a bătut și cu 90 de kilometri pe oră.

Pompierii au intervenit și în Satu Mare, acolo unde vântul a rupt mai mulți copaci, un cablu electric a fost smuls și a ajuns pe șosea, iar un pasaj din oraș a fost inundat.

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468