Recomandări video

Loading videos...

VIDEO. Tras pe dreapta, un șofer beat din București a coborât din mașină și s-a aruncat în Dâmbovița ca să scape de polițiști

VIDEO. Tras pe dreapta, un șofer beat din București a coborât din mașină și s-a aruncat în Dâmbovița ca să scape de polițiști

Un bucureștean care s-a urcat băut la volan s-a aruncat în Dâmbovița de teama poliției! S-a întâmplat în această dimineață, într-o intersecție intens circulată din apropierea râului care traversează Capitala.

Lista completă a Guvernului Tomac. Ce nume noi de miniștri apar – SURSE

Polițiștii au tras pe dreapta un șofer care a forțat semaforul. Când i-au cerut să coboare din mașină, pentru alcooltest, șoferul a rupt-o pur și simplu la fugă și s-a aruncat în albia râului.

VIDEO/ Noi vrem asfalt și apă! Imagini incredibile din cartierul Mimiu. Oamenii, pioni în jocul electoral al primarului Polițeanu

Doi dintre polițiști s-au aruncat după bărbat și au reușit să îl aducă rapid la mal.

Primăria Ploiești, explicații despre starea jalnică a străzii Armoniei:

Un echipaj SMURD i-a acordat primul ajutor, dar tânărul a refuzat să meargă la spital. A fost testat cu alcooltestul, iar rezultatul i-a făcut pe polițiști să îi suspende, pe loc, dreptul de a conduce.

În plus, nici nu avea RCA valabil, așa că a rămas și fără certificatul de înmatriculare al mașinii.

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468