Recomandări video

Loading videos...

VIDEO. Tras pe dreapta, un șofer beat din București a coborât din mașină și s-a aruncat în Dâmbovița ca să scape de polițiști

VIDEO. Tras pe dreapta, un șofer beat din București a coborât din mașină și s-a aruncat în Dâmbovița ca să scape de polițiști

Un bucureștean care s-a urcat băut la volan s-a aruncat în Dâmbovița de teama poliției! S-a întâmplat în această dimineață, într-o intersecție intens circulată din apropierea râului care traversează Capitala.

Filiera germană de la conducerea României. Ce îi unește pe Siegfried Mureșan, Ilie Bolojan, Oana Gheorghiu, Dragoș Anastasiu și Dominic Fritz

Polițiștii au tras pe dreapta un șofer care a forțat semaforul. Când i-au cerut să coboare din mașină, pentru alcooltest, șoferul a rupt-o pur și simplu la fugă și s-a aruncat în albia râului.

La mulţi ani, Virgiliu Nanu! Preşedintele CJ Prahova împlineşte azi 52 de ani

Doi dintre polițiști s-au aruncat după bărbat și au reușit să îl aducă rapid la mal.

Consilierii PSD Ploiești propun prelungirea subvenției la gigacalorie pe perioada verii

Un echipaj SMURD i-a acordat primul ajutor, dar tânărul a refuzat să meargă la spital. A fost testat cu alcooltestul, iar rezultatul i-a făcut pe polițiști să îi suspende, pe loc, dreptul de a conduce.

În plus, nici nu avea RCA valabil, așa că a rămas și fără certificatul de înmatriculare al mașinii.

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468