Recomandări video

Loading videos...

Femeie călcată de tren, după ce un bărbat a ținut-o cu forța pe șine

Femeie călcată de tren, după ce un bărbat a ținut-o cu forța pe șine

O femeie a murit călcată de un tren de marfă la Oradea, imobilizată pe șine de un bărbat. Agresorul a sărit din fața trenului în ultimul moment. Mecanicul de locomotivă nu a putut face nimic, femeia fiind târâtă aproximativ 60 de metri. 

Teorie lansată de Sebastian Ghiță: „Red alert! Partidele Pro Occident sunt obligate să ajungă la o soluție de guvernare”

Crima a avut loc în noaptea de sâmbătă spre duminică, în jurul orei 1.15, pe un pod feroviar din Oradea. Victima avea 52 de ani. Femeia a fost ținută cu forța pe șine de bărbatul de 46 de ani.

După pelerinajul electoral făcut pentru noul premier maghiar, întrebarea momentului: A participat consilierul Tonciuc și la parada LGBT de la Budapesta?

Agresorul a sărit din fața trenului în ultimul moment și a fost găsit de polițiști repede, ascus în scara unui bloc.

Mai avem țară sau suntem colonie? Un nou „tun” dat de guvernul Bolojan. Ce contract a semnat ieri cu o companie germană

 

„Inculpatul a împiedicat-o pe victimă să se ridice de pe liniile de cale ferată. Folosindu-se de forță fizică, prin împingeri repetate cu brațele, bărbatul a ținut-o pe șine chiar în momentul în care se apropia un tren de marfă care circula pe direcția Aleșd-Oradea”, a explicat, duminică seara, procurorul, potrivit eBihoreanul.

 

Bărbatul a fost reţinut şi ulterior arestat preventiv pentru 30 de zile sub acuzaţia de omor.

 

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468