Recomandări video

Loading videos...

Fulgy a fost externat de la Spitalul Obregia. Ce mesaj a transmis fiul Vioricăi și al lui Ioniță de la Clejani: „Mă adresez exact ca un lord”

Fulgy a fost externat de la Spitalul Obregia. Ce mesaj a transmis fiul Vioricăi și al lui Ioniță de la Clejani: „Mă adresez exact ca un lord”

Fulgy a fost externat de la Obregia, după ce a stat în spital aproximativ două luni. El a ajuns acolo după ce a amenințat într-un live pe TikTok că aruncă în aer blocul în care locuiește. Atunci, mascații i-au bătut la ușă, l-au luat și l-au internat. Ce mesaj a transmis Fulgy după externare.

Mircea Roșca le mulțumește lui Daniel Nicodim și Virgil Nanu pentru implicarea în soluționarea crizei apei din Prahova

Fulgy a scăpat din mâna medicilor. Acesta a fost externat de la Spitalul Obregia, după ce a amenințat într-un live pe TikTok că aruncă în aer blocul în care locuia. Locatarii au sunat imediat la autorități, astfel că fiul Vioricăi și al lui Ioniță de la Clejani a stat aproape două luni internat. Ce mesaj are tânărul după externare.

PSD a decis să intre la guvernare. Sorin Grindeanu este propunerea de premier: “Le-am cerut colegilor mei un vot pentru a avea libertate totală în alegerea echipei de miniștri”

Fulgy a fost externat de la Obregia

Fulgy a stat internat la Spitalul de psihiatrie Obregia încă de la începutul lunii aprilie. El s-a aflat sub supravegherea atentă a medicilor, care au fost puși la încercare de-a lungul timpului. Deși a fost ținut departe de rețelele sociale, acesta a pus la încercare personalul medical.

SURSE – Nicușor Dan va încredința mandatul de premier PSD. Sunt luate în calcul două nume, Grindeanu și Rogobete. Urmează guvern monocolor, doar cu psd-iști. AUR este exclus din toate calculele politice

Fiul Clejanilor a provocat mai multe momente tensionate pe parcursul internării sale, iar în unul dintre episoade el le-a cerut medicilor să îi vorbească excluiv în limba engleză, deoarece susținea că avea legături cu Donald Trump, conform Marți, 23 iunie, el a fost externat și a făcut un anunț pe rețelele de socializare.

Mesajul lui Fulgy după ce a ieșit din spital

Așa cum și-a obișnuit deja urmăritorii, Fulgy oferă de fiecare dată detalii despre viața personală prin intermediul TikTok-ului. Și de data aceasta, el a ținut să anunțe că a ieșit din Spitalul Obregia. 

„Mă adresez exact ca un lord. Am ieșit de la Obregia, nu mai sunt acolo și cam asta am avut de spus. Aveți grijă de voi, eu sunt bine, tot timpul am fost și sper să ajung viral… așa m-am născut. Nu mai sunt la spital, nici de-al dracului nu vă spun unde sunt”, a spus Fulgy într-un live pe TikTok.

Mai multe pentru tine

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468