Recomandări video

Loading videos...

Un bărbat din Brașov și-a dat întâlnire printr-o aplicație cu două tinere, într-un apartament. Nu și-a imaginat ce va păți acolo

Un bărbat din Brașov și-a dat întâlnire printr-o aplicație cu două tinere, într-un apartament. Nu și-a imaginat ce va păți acolo

Un bărbat de 46 de ani care şi-a dat întâlnire, prin intermediul unei aplicaţii de dating, cu două tinere, a fost bătut şi tâlhărit de cele două şi de un complice al acestora. A rămas fără telefon și fără de euro.

VIDEO: Infrastructura are prioritate în mandatul lui Virgil Nanu. A fost aprobat acordul cu CNAIR pentru lărgirea ieșirii spre Strejnicu și pasajul DN 1

Bărbatul și-a dat întâlnire cu două tinere de 17 și 23 de ani, într-un imobil din oraşul Zărneşti. A fost așteptat acolo de cele două și un adolescent de 17 ani.

CJ Prahova a aprobat încheierea acordului de parteneriat cu CNAIR pentru realizarea pasajului de la Strejnic

Cei trei l-au imobilizat și l-au bătut, iar apoi i-au luat banii și telefonul. Prin intermediul telefonului, ar fi făcut mai multe plăți, în valoare totală de de euro.

Sebastian Ghiță taxează dur AUR și UDMR: „Pierzătorii zilei! Meciul va continua, prinde-l pe PSD!”

Joi, procurorii şi poliţiştii Serviciului de Investigaţii Criminale au făcut şase percheziţii domiciliare în acest dosar, scrie

Cele două tinere şi complicele lor au fost reţinuţi, fiind suspectaţi de tâlhărie, lipsire de libertate, efectuarea de operaţiuni financiare în mod fraudulos, influenţarea declaraţiilor şi acces ilegal la un sistem informatic.

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468