Recomandări video

Loading videos...

Angajații grădiniței din Alba și-au dat seama că micuțul de nici 2 ani lipsește, după ce tânăra care l-a găsit a postat un anunț pe Facebook

Angajații grădiniței din Alba și-au dat seama că micuțul de nici 2 ani lipsește, după ce tânăra care l-a găsit a postat un anunț pe Facebook

O tânără a fost cea care a găsit copilul, la aproximativ 200 de metri distanță de unitatea de învățământ. În primă față, ea a postat un mesaj pe o rețea de socializare ca să-i găsească părinții, apoi a aflat că minorul plecase de la grădiniță și chiar ea l-a adus înapoi la unitatea de învățământ. 

Sebastian Ghiță taxează dur AUR și UDMR: „Pierzătorii zilei! Meciul va continua, prinde-l pe PSD!”

Angajații grădiniței și-au dat seama că micuțul lipsește, după ce fata care l-a găsit a postat un anunț pe Facebook

Deși grav, incidentul nu a fost raportat la poliție. Oamenii legii din Alba Iulia s-au sesizat după ce au văzut postarea pe Facebook. Au mers la grădiniță și au aflat că trei angajați ar fi trebuit să supravegheze băiatul, dar nimeni nu a observat când acesta a ieșit din grădiniță și nici minute bune după acest incident, nimeni nu și-a dat seama că acesta lipsește.

Genul programului: ipocrizie. Cum a devenit justiția inamicul celor care până mai ieri ieșeau în stradă să o apere. După ce au aplaudat ani de zile condamnările adversarilor politici și făceau glume cu „statul paralel”, acum acuză sistemul că le fabrică dosare

Polițiștii au deschis un dosar penal, fac cercetări pentru neglijență în serviciu și fac cercetări pentru a afla cum a fost posibil ca micuțul de nici doi ani să iasă din grădiniță și nimeni să nu observe.

VIDEO: Tinerii social-democrați prahoveni și-au ales conducerea, în prezența președintelui CJ Prahova, Virgil Nanu

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468