Recomandări video

Loading videos...

Dani Oțil, mesaj pentru români după ce a călătorit cu trenul la Brașov: „M-am urcat cu mare teamă…”

Dani Oțil, mesaj pentru români după ce a călătorit cu trenul la Brașov: „M-am urcat cu mare teamă…”

Dani Oțil le-a transmis tuturor românilor un mesaj important, după ce a călătorit cu trenul la Brașov. Prezentatorul TV a mai avut o experiență neplăcută legată de CFR și nu se aștepta ca de data aceasta să aibă noroc și să ajungă la timp la destinație.

Promisiuni electorale vs. Realitate, ep. 2/ Furnalului – Strada celor o mie de lacuri: Fără asfalt, fără canalizare, fără gaze: Noi pentru ce plătim impozit?

Dani Oțil a publicat un clip video, prin intermediul căruia a povestit că a călătorit cu CFR la Brașov. Matinalul de la „Neatza” susține că s-a urcat temător în tren, dat fiind faptul că ultima sa călătorie nu a fost tocmai plăcută, din cauza întârzierilor. Ei bine, de această dată, soțul Gabrielei Prisăcariu a avut noroc și a ajuns în timp record la munte, trenul plecând din Capitală cu o întârziere de doar 3 minute și ajungând în Brașov cu 15 minute mai târziu.

ALO, Primăria Ploiești! Cât timp mai transformăm orașul într-o groapă de gunoi? Festivaluri avem, camere de supraveghere când montăm?

 De asemenea, Dani Oțil a recunoscut că i se pare un timp decent, dacă stă să compare faptul că avioanele au ajuns să aibă întârziere chiar și de câteva ore. Data trecută a mers la Breaza, însă trenul cu care a călătorit, a avut 3 ore întârziere și s-a temut că și de această dată va avea parte de aceeași experiență. Iată ce le-a transmis fanilor din mediul online.

Consilierul AUR din Boldești-Scăeni Răzvan Tănase acuză politizarea proiectului ANL: „Unele apartamente ajung la rude ale primarului Florin Dincă și ale viceprimăriței”

„Oameni buni și răi, de asta suntem influenceri, să și influențăm. Ies cu bucurie în suflet din gară, la Brașov. Cu mare teamă m-am urcat în tren (…) După ce vinerea trecută am făcut trei ore până la Breaza din București, azi am decis cu asociatul să mergem cu trenul.

Trenul a plecat cu trei minute întârziere, a ajuns cu 15 minute întârziere, mi se pare super decent, în condițiile în care avioanele zboară acum cu întârzieri acum de două, trei ore”, a spus Dani Oțil pe Instagram.

Mai mult decât atât, Dani Oțil a mărturisit că este încântat și de faptul că a putut să își echiziționeze online biletul de tren.

„Biletul luat de pe net, 3 click-uri, simplu, foarte decent. Îmi țin pumnii pentru diseară când s-ar putea să ajungem sau nu”, a mai spus prezentatorul de la „Neatza”.

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468