
Familia lui Gabi Stângău suferă cumplit după moartea lui. Diana, soția artistului, nu pierde nicio ocazie în care să îl viziteze la mormânt sau la locul unde acesta s-a stins din viață. Familia și prietenii lui au decorat locul unde s-a produs tragedia cu o mulțime de lumânări și candele, iar imaginile sunt de-a dreptul dureroase.
Gabi Stângău a murit în urmă cu o lună, iar de atunci, familia lui nu își mai găsește liniștea. Artistul era tânăr și avea o soție frumoasă, care acum trece prin cele mai îngrozitoare momente ale vieții ei.
Moartea lui a adus foarte multă suferință în familie, dar și regret în rândul celor care l-au iubit și apreciat.
Cum arată acum locul în care a murit Gabi Stângău
Soția lui se dezlipește cu greu de mormântul său și îi aprinde de fiecare dată câte o lumânare. Diana nu își mai găsește liniștea și tot ce își dorește este să îl readucă în viața ei pe Gabi Stângău.
Pentru că acest lucru nu este posibil, se consolează cu vizitele la mormânt, acolo unde îl simte cel mai aproape.
În urmă cu puțin timp, Diana a postat o imagine cu locul în care Gabi Stângău a fost implicat în accidentul rutier. Locul a fost împânzit de o mulțime de lumânări, candele și o imagine cu artistul. Soția lui i-a transmis, ca de obicei, un mesaj emoționant, dat foarte dureros pentru ea.
Mesajul transmis de Diana, la o lună de la moartea lui
În urmă cu doar câteva zile s-a împlinit o lună de la tragedie și de la ziua în care viața familiei lui Gabi Stângău s-a schimbat radical.
Soția lui, Diana, a transmis un mesaj emoționant în acea zi, de care nu vrea să își mai amintească niciodată. Aceasta este copleșită de durere și nu crede că va trece curând peste moartea soțului ei.




Cum încearcă Spitalul Județean Ploiești să atragă mai mulți medici: bonusuri lunare și investiții în infrastructură
Phonline.ro a devenit OBSESIA lui Polițeanu! Atac și dezbinare pentru a-și ascunde lipsa de scrupule! 9 copii aruncați în stradă pentru 3.800 de lei, în timp ce giganții petrolieri primesc pomeni de la municipalitate
EXCLUSIV | Viceprimarul Alexandru Săraru (AUR) reacționează în cazul familiei cu 8 copii evacuate: „Administrația are obligația morală să găsească soluții, nu să lase oamenii în stradă!”






