Recomandări video

Loading videos...

Incident șocant în Gara Bușteni! Un tânăr în vârstă de 21 de ani s-a electrocutat, după ce s-a urcat pe un tren

Incident șocant în Gara Bușteni! Un tânăr în vârstă de 21 de ani s-a electrocutat, după ce s-a urcat pe un tren

Pompierii militari din cadrul Detașamentului Sinaia au fost solicitați să intervină, azi, 11 mai, în cazul unei persoane care s-a urcat pe un tren în Gara Bușteni și s-ar fi electrocutat.

Consilierii PSD Ploiești propun prelungirea subvenției la gigacalorie pe perioada verii

La locul indicat s-au deplasat doua autospeciale de stingere cu apă și spumă și o ambulanță SMURD.

Emil Drăgănescu, administratorul public al Prahovei, mesaj de Ziua Drapelului: „Între Klauss, Dominic sau Siegfried, parcă mai mult îmi plac numele: Sorin, Nicușor, Victor”

Conform informațiilor primite până în acest moment, este vorba despre o persoană care s-a urcat pe un vagon de transport produse petroliere, care era fără încărcătură, și s-a electrocutat. În acest moment se acționează pentru scoaterea de sub tensiune a trenului, fiind așteptată sosirea unei drezine pentru efectuarea acestui demers, astfel încât echipajele de intervenție să nu fie puse în pericol.

Alertă maximă pe strada Andrei Mureșanu: Un copac complet putrezit stă să cadă FIX pe o trecere de pietoni! Domnule Polițeanu, mai lăsați Facebook-ul?

Trenul nu efectua niciun transport, era garat.

Vom reveni cu informații în funcție de evoluția situației de la locul intervenției- transmite ISU Prahova .

A fost solicitat și elicopterul SMURD de la Brașov.

Victima, un tânăr în vârstă de 21 ani, a fost preluată de echipajul elicopterului SMURD. Aceasta prezintă arsuri la nivelul toracelui anterior și posterior, a fost intubată și va fi transportată către o unitate spitalicească.

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468