Recomandări video

Loading videos...

Minune! Se astupă craterul din giratoriul de la ieșirea din Ploiești spre Centura de Est

Minune! Se astupă craterul din giratoriul de la ieșirea din Ploiești spre Centura de Est

Dupa ce redactia noastra semnalat existenta craterului periculos din zona sensului giratoriu care face legatura dintre DN1B si Centura de Est (zona Bereasca), astazi, in mod surprinzator, o echipa de muncitori a fost vazuta intervenind la fata locului.

Pică orașul pe noi, în timp ce administrația Polițeanu organizează drifturi și paranghelii! Podul de la Sud stă să se prăbușească, iar stâlpii de telegraf au început să cadă peste mașini!

Cu o roaba si materiale de umplere, lucratorii au efectuat o interventie provizorie pentru a astupa groapa devenita simbol al nepasarii administrative.

ALO, Primăria! Încă un stâlp s-a prăbușit în Ploiești, chiar pe trecerea de pietoni! E al doilea caz în două zile!

Potrivit surselor noastre, reabilitarea definitiva a drumului este programata sa aiba loc in perioada urmatoare, imediat ce vor fi obtinute toate autorizatiile necesare.

Promisiuni electorale vs. Realitate, ep. 2/ Furnalului – Strada celor o mie de lacuri: Fără asfalt, fără canalizare, fără gaze: Noi pentru ce plătim impozit?

Deci, se poate! Ramane de vazut daca si cand se va concretiza interventia promisa, dar un lucru este clar: opinia publica si reactia prompta a cetatenilor au reusit sa miste un sistem intepenit de luni intregi.

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468