Recomandări video

Loading videos...

O maşină a rămas fără roți, în parcarea Ploieşti Shopping City

O maşină a rămas fără roți, în parcarea Ploieşti Shopping City

Un ploiestean a surprins, duminica seara, un autoturism ale carui roti au fost, se presupune, furate, chiar in parcarea Ploiesti Shopping City.

Pică orașul pe noi, în timp ce administrația Polițeanu organizează drifturi și paranghelii! Podul de la Sud stă să se prăbușească, iar stâlpii de telegraf au început să cadă peste mașini!

ALO, Primăria! Încă un stâlp s-a prăbușit în Ploiești, chiar pe trecerea de pietoni! E al doilea caz în două zile!

Din cauza ca masina nu se afla intr-o stare vizibila de degradare, pe Facebook a existat un val de indignare referitor la furtul rotilor, insa exista posibilitatea ca insusi proprietarul sa isi fi dezmembrat autoturismul, din motive doar el stiute.

Promisiuni electorale vs. Realitate, ep. 2/ Furnalului – Strada celor o mie de lacuri: Fără asfalt, fără canalizare, fără gaze: Noi pentru ce plătim impozit?

Drintre reactiile internautilor, cele mai multe au fost mesaje de blamare la adresa mall-ului care nu asigura paza sau intregistrari video din parcare, acestea din urma putand fi obtinute extrem de greu, doar la solicitarea organelor legii.

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468