Recomandări video

Loading videos...

Octavian Sandu, consilier local PSD: Subvenția pentru apa caldă, prelungită până în septembrie

Octavian Sandu, consilier local PSD: Subvenția pentru apa caldă, prelungită până în septembrie

Locuitorii municipiului Ploiești vor beneficia în continuare de subvenția la energia termică, după ce Consiliul Local a aprobat, în ședința din 31 martie 2025, prelungirea acesteia pentru perioada 1 iunie – 30 septembrie 2025.

Mai avem țară sau suntem colonie? Un nou „tun” dat de guvernul Bolojan. Ce contract a semnat ieri cu o companie germană

Proiectul de hotărâre a fost susținut de consilierii PSD, printre care și Octavian Sandu, care a anunțat decizia printr-o postare pe Facebook.

Filiera germană de la conducerea României. Ce îi unește pe Siegfried Mureșan, Ilie Bolojan, Oana Gheorghiu, Dragoș Anastasiu și Dominic Fritz

Totodată, Sandu a precizat că grupul consilierilor PSD nu a susținut modificarea prețului facturat către ploieșteni, subliniind astfel angajamentul partidului pentru protejarea consumatorilor în fața creșterii costurilor la utilități.

La mulţi ani, Virgiliu Nanu! Preşedintele CJ Prahova împlineşte azi 52 de ani

 

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468