
Deja au trecut câteva luni bune de cât Vulpița și Viorel Stegaru nu mai sunt împreună. Cei doi s-au despărțit în timp ce Vulpița era gravidă cu cel de-al treilea copil, despre care Viorel Stegaru suspecta că nu ar fi al lui. De atunci, după o scurtă perioadă petrecută dincolo de hotare, Vulpița s-a întors înapoi acasă!
Ultima perioadă de timp a fost însoțită de momente complicate pentru Veronica Stegaru, cunoscută în țara noastră drept Vulpița. Aceasta și-a atras critici dure din partea internauților, după ce a fost acuzată că și-a abandonat propria familie. Motivul pentru care s-a ajuns la aceste acuzații a fost faptul că Vulpița și-a lăsat cei doi copii mai mari în grija fostului ei soț, Viorel. Iar în privința mezinului, cel mic a fost luat în custodie de către stat.
După ce a născut cel de-al treilea copil, iar apoi s-a despărțit total de Viorel, Vulpița s-a întors în brațele fostului ei partener, Cătălin. O perioadă, aceștia au trăit fericiți împreună, însă totul s-a schimbat atunci când bărbatul a început o relație cu o altă femeie.
Astfel, tânăra din Vaslui a decis că a sosit momentul să înceapă un nou capitol în viața ei, motiv pentru care a plecat într-o mare capitală europeană, cel mai probabil în Berlin. Chiar dacă Vulpița nu a mai apărut pe micile ecrane în ultima vreme, ea a rămas activă pe rețelele de socializare, unde își ține fanii la curent cu ce se mai întâmplă în viața ei.
Acum, după ce a petrecut ceva timp la Berlin, Veronica Stegaru a revenit în țară, la casa părinților ei. Într-o postare pe contul ei personal de Instagram, Vulpița arată complet schimbată și spune că se află alături de părinții ei, împreună cu sora și fratele ei. Tânăra din Vaslui a decis că a venit vremea să revină acasă, alături de familia ei, iar acum și-a anunțat și fanii din mediul online că s-a întors în România, după scurta perioadă petrecută în străinătate.




Acum începe cu adevărat „paranghelia”: După restructurările Primăriei Ploiești, cetățenii vor aștepta 30 de zile pentru un act, iar casieriile se închid!
FĂRĂ MILĂ PENTRU BIETELE ANIMALE! Consilierii primarului Polițeanu au votat ÎMPOTRIVA înființării serviciului pentru câinii fără adăpost. „Mișcarea Noi, Ploieștenii” nu sunt de acord cu salvarea câinilor de pe străzi!
Mircea Roșca le mulțumește lui Daniel Nicodim și Virgil Nanu pentru implicarea în soluționarea crizei apei din Prahova






