Recomandări video

Loading videos...

S-a umplut Ploieştiul de drogați! Un bărbat care consumase substanțe interzise a vandalizat o maşină, în văzul tuturor

S-a umplut Ploieştiul de drogați! Un bărbat care consumase substanțe interzise a vandalizat o maşină, în văzul tuturor

La data de 1 iulie a.c., polițiștii din cadrul Secției nr.2 de Poliție Ploiești au fost sesizați de către un tânăr despre faptul că în timp ce se deplasa cu autoturismul pe Bulevardul Republicii din municipiul Ploiești, un bărbat s-ar fi urcat pe autoturismul acestuia, producându-i avarii.

Bogdan Toader, reconfirmat la conducerea PSD Ploiești: „Politica are valoare doar când produce rezultate pentru oameni”

În baza sesizării, polițiștii s-au deplasat la fața locului unde au identificat și depistat persoana bănuită de comiterea faptei ca fiind un tânăr în vârstă de 26 de ani, care manifesta o stare de agitație, motiv pentru care a fost imobilizat și condus la o unitate medicală.

ORAȘUL SE DEZINTEGREAZĂ LA PROPRIU! Copac putrezit prăbușit peste cablurile electrice pe strada Torcători. Ploieștenii, la un pas de moarte în timp ce Polițeanu se ceartă pe Facebook!

În urma efectuării testării toxicologice, rezultatul acesteia a indicat prezența unor substanțe susceptibile de a avea efect psihoactiv în organism.

Virgil Nanu anunță că Centura Comarnic intră în linie dreaptă: finalizarea lucrărilor este estimată pentru luna august

Persoana vătămată își rezervă dreptul de a formula plângere în termenul legal.

În cauză, cercetările sunt continuate de polițiști în cadrul unui dosar penal deschis sub aspectul săvârșirii infracțiunii de distrugere.

Comunicat IJP Prahova

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468