
Două autoturisme au fost implicate luni după -amiază într-un grav accident produs pe Centura de Est a municipiului Ploieşti. În urma impactului, femeie a ajuns la spital, iar alte două persoane sunt asistate medical la faţa locului.
Un autoturism care tracta o remorcă a intrat în coliziune cu o altă maşină, luni, în jurul orei 14.15, pe şoseaua de centură a municipiului Ploieşti. În urma impactului, unul dintre vehicule a ajuns pe câmp.
În cele două maşini se aflau trei persoane. Cel puţin una dintre ele a fost rănită şi a avut nevoie să fie transportată de urgenţă la spital, potrivit informaţiilor transmise de reprezentanţii Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă „Şerban Cantacuzino” al judeţului Prahova.
Video PHonline.ro
Loading...




Teorie lansată de Sebastian Ghiță: „Red alert! Partidele Pro Occident sunt obligate să ajungă la o soluție de guvernare”
După pelerinajul electoral făcut pentru noul premier maghiar, întrebarea momentului: A participat consilierul Tonciuc și la parada LGBT de la Budapesta?
Mai avem țară sau suntem colonie? Un nou „tun” dat de guvernul Bolojan. Ce contract a semnat ieri cu o companie germană






