Recomandări video

Loading videos...

A inceput colectarea deseurilor! Prioritate au spitalele /VIDEO

A inceput colectarea deseurilor! Prioritate au spitalele /VIDEO

Criza gunoiului din Ploiești, la final: A început colectarea deșeurilor!

ORAȘUL SE DEZINTEGREAZĂ LA PROPRIU! Copac putrezit prăbușit peste cablurile electrice pe strada Torcători. Ploieștenii, la un pas de moarte în timp ce Polițeanu se ceartă pe Facebook!

 

Virgil Nanu anunță că Centura Comarnic intră în linie dreaptă: finalizarea lucrărilor este estimată pentru luna august

După mai bine de zece zile de criză a gunoaielor, operatorul de salubritate au început astăzi colectarea deșeurilor din Ploiești. Prioritate au unitățile medicale, iar primele interventii au avut loc la Spitalul Judetean, Municipal si Maternitate.

Mihai Apostolache: „Polițeanu este într-o continuă campanie electorală și uită că a fost ales să administreze acest oraș”

Reporterul PHonline a fost prezent la fața locului și a surprins momentul în care mașinile de salubritate au început să ridice munții de saci menajeri adunați în curtea spitalelor.

Angajații echipelor de salubritate lucreaza contracronometru pentru a reduce disconfortul creat pacienților și personalului medical.

Autoritățile locale dau asigurări că în zilele următoare colectarea va continua în tot municipiul, însă rămâne de văzut cât va dura până când orașul va reveni la normal.

 

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468