Recomandări video

Loading videos...

Crimă macabră în București: Femeie găsită moartă într-un apartament din Sectorul 4. Tânăra se afla în lada patului, într-un sac de plastic

Crimă macabră în București: Femeie găsită moartă într-un apartament din Sectorul 4. Tânăra se afla în lada patului, într-un sac de plastic

Alarma s-a dat dat ieri după-amiază.

Teorie lansată de Sebastian Ghiță: „Red alert! Partidele Pro Occident sunt obligate să ajungă la o soluție de guvernare”

Bogdan Dinu – reporter Observator:Descoperirea macabră a fost făcută de proprietarul apartamentului. După ce nu a reuşit să intre în contact cu femeia vreme de două săptămâni, a decis să deschidă uşa apartamentului cu cheia de rezervă. A găsit-o mai apoi pe victimă intr-un sac, în dormeza patului.

După pelerinajul electoral făcut pentru noul premier maghiar, întrebarea momentului: A participat consilierul Tonciuc și la parada LGBT de la Budapesta?

Cadavrul femeii se afla într-o stare avansată de putrefacţie. Vecinii au simţit în ultima vreme un miros puternic în scara blocului, însă nimeni nu s-a găndit că în interior ar putea fi un cadavru.

Mai avem țară sau suntem colonie? Un nou „tun” dat de guvernul Bolojan. Ce contract a semnat ieri cu o companie germană

Vecini: A venit şi a descoperit că miroase ceva foarte urât în casă.

Femeia se mutase în urmă cu trei luni în chirie, împreună cu partenerul său, care este şi principalul suspect în acest caz. După ce şi-ar fi omorât concubina, a băgat-o într-un sac de plastic şi a ascuns cadavrul în lada patului. A fugit mai apoi de la locul crimei, iar acum este de negăsit. Cazul a fost preluat de Parchetul de pe lângă Tribunalul București și Serviciul Omoruri, care vor stabili cum s-a petrecut totul, dar şi cine este cu adevărat vinovat de teribila crimă. 

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468