Recomandări video

Loading videos...

O mare companie încheie parteneriatul cu Simona Halep: „Mulţumim pentru momentele frumoase”

O mare companie încheie parteneriatul cu Simona Halep: „Mulţumim pentru momentele frumoase”

Final de parteneriat pentru Simona Halep cu o mare companie, care însă menţionează că o susţine în continuare pe sportivă.

Mai avem țară sau suntem colonie? Un nou „tun” dat de guvernul Bolojan. Ce contract a semnat ieri cu o companie germană

„Mulţumim Simona Halep” pentru momentele frumoase în care am făcut echipă!

Filiera germană de la conducerea României. Ce îi unește pe Siegfried Mureșan, Ilie Bolojan, Oana Gheorghiu, Dragoș Anastasiu și Dominic Fritz

Ne place să o numim echipă şi nu parteneriat, pentru că ai demonstrat o dată în plus că ești o persoană minunată atât „în teren”, cât şi în afara acestuia.

La mulţi ani, Virgiliu Nanu! Preşedintele CJ Prahova împlineşte azi 52 de ani

Acum, odată cu finalul acestui proiect, te îmbrăţişăm cu drag şi aşteptăm cu nerăbdare viitorul şi posibilele momente memorabile pe care le vom putea clădi împreună.

Suntem încântaţi să te susţinem în continuare, să te aplaudăm şi să îţi fim alături, în toate provocările şi competiţiile viitoare.

Hai, SIMOO!, este mesajul de pe Instagram a Automobile Bavaria, potrivit

Simona Halep a devenit în iunie 2022 ambasador oficial al Automobile Bavaria Group.

Sportiva este de mai multe luni suspendată pentru dopaj.

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468